۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند لرستان توزیع می شود

به گزارش سفیرافلاک، سرگرد پاسدار سجاد احمدی صبح امروز درحاشيه جلسه هماهنگي اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه كه با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات لرستان برگزار شد در  جمع خبرنگاران اظهارداشت: رزمایش کمک مومنانه برای خانواده های نیازمندی که تحت پوشش هیچ ارگانی نیستند انجام می شود که در این راستا کار شناسایی خانواده هاي مشمول اين طرح توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج انجام شده است.


فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندان حضرت امیر(علیه السلام )ادارات لرستان گفت: ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه شده و با آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در بین خانواده‌های نیازمند توزیع مي شود.


این مسئول بيان كرد: هدف دوم ما در این راستا به نیت شهدای کارمندان، حمایت از خانواده های نیازمند کارمندان استان  است که تاکنون در این زمینه مبلغ حدود ۱۱ میلیون تومان توسط کارمندان استان جمع آوری شده و همچنان این روند ادامه دارد.


احمدي عنوان كرد:  یک کار خارق‌العاده که توسط پایگاه بسیج کارمندان استان برای رفاه حال مردم انجام شده ایجاد میز خدمت آنلاین یا غیر حضوری است که با همکاری پایگاه بسیج استانداری این کار صورت گرفته است.

به گفته وي افرادی که به نوعی مشکل آنها حل نشده از طریق این میز خدمت الکترونیکی و راه‌های ارتباطی خدمات رسانی و مورد حمایت قرار می گیرند.

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا