اعلام حمایت قاطع از مجموعه بزرگ و مردمی سپاه در طرح کمک مومنانه

احمد حسین فتاحی در گفت وگو با سفیرافلاک، اظهارداشت: از مجموعه بزرگ و مردمی سپاه استان و بسیج که همیشه در شرایط سخت پشتیبان و یاری گر مردم بوده اند تقدیر و تشکر می کنم.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به شرایط کرونایی و متضرر شدن بسیاری از اقشار مختلف و خانواده‌های آسیب دیده، بیان کرد: در این راستا با فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه در این برهه، سپاه به عنوان متولی این امر و با لبیک به مقام معظم رهبری این طرح را آغاز کرده است.

وي با بيان اين كه طرح رزمایش کمک مومنانه در چند مرحله برگزار خواهد شد،گفت: مرحله اول آن در سطح استان بسته های معیشتی از طرف مردم، خیرین، نیکوکاران و ادارات به خوبي جمع آوري شد و توانست حدود ۲۵ هزار خانواده آسیب دیده از کرونا را در کل شهرها و روستاهاي استان پوشش دهد.


فتاحي با اشاره به اینکه مرحله دوم طرح رزمایش کمک مومنانه که ۲۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود، گفت: مطمئنا این مرحله متفاوت تر، بهتر و با شکوه تر از مرحله اول برگزار خواهد شد و جا دارد از همه عزیزان در این عرصه به خصوص سپاه استان به عنوان متولی این امر تقدیر و تشکر ‌کنیم.


وی اضافه کرد: به نمایندگی از جامعه فرهنگی، هنری و رسانه استان ضمن تشکر از همه فعالیت های صورت گرفته توسط سپاه و بسیج استان، هنرمندان، فرهیختگان، نویسندگان و اصحاب رسانه، اعلام حمایت خود و پیوستن به پویش کمک های مومنانه را اعلام می کنم.

فتاحی عنوان كرد: امیدواریم تلاش های حداقلی که مجموعه فرهنگ لرستان در مرحله قبل داشته‌ است به تلاش‌های بیشتری در مراحل بعدی تبدیل شود و بتوانیم جامعه نیازمند را در این شرایط بحرانی یاری‌گر باشیم.

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا