2570 بسته معیشتی بین نیازمندان بروجرد توزیع شد

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ مجید سوری عصر امروز شنبه در رزمایش کمک مومنانه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز به مناسبت ولادت امام حسن(ع) مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در بروجرد اجرا شد که در این رزمایش 2570 بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.

وی اضافه کرد: بسته های معیشتی با همت خیرین، امام جمعه، فرمانداری و پایگاه های مقاومت تهیه شده که ارزش هر بسته معیشتی بین 250 تا 350 هزار تومان است که جهادگران و خیرین در اجرای این رزمایش نقش مهمی داشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه افزود: مرحله سوم این رزمایش از فردا آغاز می شود که با همکاری امام جمعه شهرستان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام خواهد شد و حدود 2000 بسته نیز در این مرحله توزیع می شود که تلاش داریم تا ظرف چند روز آینده این بسته ها تهیه و در بین نیازمندان توزیع شود.

وي از توزیع کمک های نقدی در بین کارگران ساختمانی و اصناف آسیب پذیر از کرونا خبر داد و گفت: با همکاری فرماندار و کمیته امداد 1160 بسته کمک های نقدی به ارزش هر بسته 500 هزار تومان  در بین کارگان ساختمانی و اصنافی که در مدت قرنطینه دچار مشکل شده اند پرداخت شده است.

سرهنگ سوری تصریح کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در بروجرد، 1200 بسته معیشتی و در مرحله دوم 2570 بسته تهیه که در مجموع تاکنون 3770 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد اضافه کرد: رزمایش کمک مومنانه همچنان تا پایان ماه رمضان و تا شکست و پایان کرونا ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا