۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در لرستان توزيع شد+عكس

سرگرد پاسدار سجاد احمدی در گفت وگو با سفیرافلاک، با اشاره به رزمایش مواسات، همدلی و احسان بسیجیان ادارات کل استان لرستان، اظهار داشت: در مرحله اول این رزمایش تعداد ۵۰۰ خانواده آسیب دیده از کرونا که تحت هیچ گونه ارگانی نیستند، شناسایی شده و امروز ۵۰۰ بسته معیشتی بین این خانواده‌ها توزیع خواهد شد.


فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندان حضرت امیر(ع) ادارات کل لرستان بیان کرد: این بسته های معیشتی شامل اقلامی مانند برنج، روغن، رب گوجه، نخود، لوبیا و ماکارونی که هر بسته ارزش آن حدود ۳۵۰ هزار تومان است.


وی عنوان كرد: انشالله سعی داریم در مراحل بعدی با کمک کارمندان و مردم کمک های بیشتری را جمع آوری و بین خانواده‌های نیازمند توزیع کنیم و تا از بین بردن ویروس کرونا این رزمایش همچنان ادامه دارد تا بتوانیم کمک حال مردم در این زمینه باشیم.

احمدي با اشاره به اينكه وضعیت بد کرونایی در استان كه تمام مشاغل را تحت شعاع خود قرار داده و باعث مشکلات عدیده ای برای مردم شده است،خاطرنشان كرد: در ابتدای ویروس کرونا بسیج کارمندان استان در قالب ۴۰ تا گروه جهادی پای کار بوده و کار ضدعفونی و گندزدایی ادارات را انجام داده‌اند.

وي تصريح كرد: با پیشرفت این ویروس اگر مردم رعایت نکنند دوباره مجبور به ضد عفونی کردن ادارات خواهیم شد، لذا از همه اقشار انتظار می‌رود با رعایت شعار در خانه ماندن و فاصله گذاری اجتماعی بتوانیم ویروس کرونا را شکست دهیم.

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا