اسرائيل غاصب خطرناك ترين رژيم نژادپرست در طول تاریخ است

اميرعلی حيدر اميری در گفت و گو با سفيرافلاك با اشاره به نقش برخي كشورها در ايجاد رژيم جعلي اسرائيل اظهار داشت: پديده ناميمون اسراييل غاصب را انگلستان و فراماسونري حاكم بر دنيا در سال ۱۹۴۸ بر جهان اسلام تحمیل كرد.

وي افزود: لزوم وجود يك غده چرکین در جهان اسلام به منظور جلوگیری از اتحاد جهان اسلام، ايجاد محافظي براي منافع غرب و تفكر صهيونيسم جهاني در قلب غرب آسيا(خاورميانه) و جمع نمودن یهودیان افراطی، از اهداف شكل دهي كشور جعلي اسراييل بوده است.


تحليل گر مسائل منطقه و امور بین الملل گفت: در ادامه همين مسير نامبارك، نخبگان يهودي دنيا (سرمایه دارها، سواد داران، سياسیون و ديپلمات ها) كار را در قالب پیمان هرتزلیا پيش برده و زمين هاي مردم لومی فلسطين را خريدند و در پي بيانيه معروف بالفور (وزیر خارجه وقت انگلستان)در يك پروسه كه با بخش هاي اقتصادي، سياسي و نظامي از سال ۱۹۴۸ شروع شد و در ادامه طي جنگ هاي متعدد من جمله جنگ ۱۹۶۷، سرزمين فلسطين، بخشي ازصحراي سينا، بلندي هاي جولان سوريه و قسمتي از جنوب لبنان به اشغال اين تفكر نژاد پرستانه درآمد.

اميري با اشاره به تفكر غلط از نيل تا فرات و سرزمين بزرگ اسراييل يا همان ارض موعود اين رژيم جعلي عنوان كرد: خوشبختانه با پیروز شدن انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷، این پروسه متوقف و سفارت اسراييل غاصب در تهران تبديل به سفارت فلسطين شده و در ادامه با تشکیل حزب الله لبنان، جنوب لبنان از دست اسراييل غاصب رها شده و امروز با وجود رزمندگان محور مقاومت، پروژه فتح بلندي هاي جولان در دستور كار قراردارد.

نویسنده کتاب بیداری اسلامی خاطرنشان كرد: براي مبارزه با دست اندازي ها، انحصار طلبي ها و سلطه جويي تفكر صهيونيسم جهاني، اتحاديه اعراب وسازمان كنفرانس اسلامي ايجاد شد ولی چون دستان خيانتكاري در جهان عرب وجود دارد عملا فقط نامي ازآن ها باقي مانده است، بطوري كه اگر قطعنامه اي صادر مي شود غير الزام آور بوده و هيچ گونه ضمانت اجرايي ندارد.

غرب و حاكمان مزدور دنبال عادي سازي روابط با اسراييل هستند

وي با اشاره به ارتباط كشورهاي عربي مثل مصر، بحرين، عمان، امارات و عربستان با اسراييل غاصب يادآورشد: غرب و كشورهاي با حاكمان مزدور، در يك پروسه هوشمندانه و آگاهانه دنبال عادي سازي روابط كشورها با اسراييل هستند و درآينده نه چندان دور دفتر حافظ منافع اسراييل در امارات متحده عربي، بحرين، عمان و اگر جوعمومي جامعه و جهان اسلام اجازه بدهد درعربستان تشكيل مي شود.


اميري با تاكيد بر اين كه اسراييل غاصب زماني به دنبال گسترش زمين بود اما امروز به دنبال مشروعيت بخشيدن به خود در بين كشورهاي اسلامي است، بيان كرد: ازديدگاه ما اسراييل يك رژيم جعلي است كه با زور، زر و تزوير ايجاد شده است و خطرناك ترين رژيم نژاد پرست در طول تاریخ رژيم غاصب صهيونيستی است.

بگفته اين مدرس دانشگاه، اسراييل ويروس كوويد ۱۹۴۸ است كه در جهان اسلام ايجاد شده و نه تنها از بين نرفته بلكه با جهش ژنتيكی خود را با زمان و مكان وفق مي دهد.

تحلیل گر مسائل منطقه و امور بین الملل تصريح كرد: تفكر خطرناك و نژاد پرست صهيونيسم با در اختيار داشتن رسانه هاي ديداري، شنيداري، نوشتاري، فضاي مجازي و با اين ديدگاه شیطانی كه هدف وسيله را توجيه مي كند، هر جنايت و ظلمي را براي بقا و ماندگاري خود انجام مي دهند.


اميري نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به عنوان روز قدس را انتخاب هوشمندانه حضرت امام( ره) دانست و گفت: روز قدس، تمام مردم جهان با مليت هاي گوناگون همراه با ايران اسلامي به عنوان پرچم دار آزادگان جهان اسلام عليه جنايات و ظلم رژيم صهيونيست فرياد مي زنند كه رژيم جعلیِ اسراييلِ غاصب بايد نابود شود.


وي خاطر نشان كرد: رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۴ فرمودند اسراييل ۲۵ سال آينده را نخواهد ديد و بر همین اساس تعدادی از تحليل گران واقع بین دنيا به اين باور رسيده اند كه اسراييل غاصب سال ۱۴۱۶ شمسي را نخواهد ديد.

روز جهاني قدس روز بيداري ملت هاست
محقق و پژوهشگر لرستاني با اشاره به فرو ريختن پايه هاي هيمنه اسراييل ابراز كرد: امروز محور مقاومت دست برتر منطقه بوده و تفكر بسيج امام خميني (ره) در نيجريه، پاكستان، افغانستان، شامات و اقصي نقاط جهان ريشه دوانده و توازن قدرت تسليحاتي آمریکا و اسراييل را در خاورميانه برهم زده شده و اين توازن به دست جمهوري اسلامي ایجاد شده است.


اميري با تأكيد بر اينكه روز جهاني قدس روز بيداري ملت هاست، تصريح كرد: جهانيان بدانند زروگويي به نام اسراييل سرزمين فلسطين را غصب كرده و اگر اعلام روز قدس نبود، امروز بسياري از كشورهاي مسلمان مستعمره، دست نشانده و يا جز اسراييل مي شدند؛ اما پيروزي انقلاب اسلامی و به تبع آن اعلام روز قدس نه تنها اسراييل را محدود كرده بلكه امروز اسراييل در محاصره محور مقاومت است.

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا