امروز دنیا شاهد بیداری اسلامی در عرصه بین‌الملل است

عبدالرحمن فرج الهی در گفت وگو با سفيرافلاك ضمن گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، اظهار داشت: سابقه سعی و سیاست دینی و الهی دو عزیز گرانقدر امامین انقلاب باعث آبرو و عزت و مناعت طبع امت اسلام شده است.

وی افزود: اندیشه امامین انقلاب تار و پود دنیای غرب را دربرگرفته و امروز دنیا شاهد بیداری اسلامی و انسانی در عرصه بین‌الملل است.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: نظام دو قطبی حاکم بر دنیا که اجازه ظهور و بروز هیچ اندیشه ای را نمی داد با ظهور مکتب امام عزیزمان، قدرت پوشالی هیمنه و هژمونی دنیای کفر، معادلات سیاسی و تفکرات عنکبوتی آنان فرو ریخت.

فرج الهي بيان كرد: اندیشه ناب امامین انقلاب به تئوری نیل تا فرات دیروز و معادله قرن امروز را در نوردیده و خود دشمنان به این مهم اذعان دارند امروز شاهدیم که هر روز مرزهای اسرائیل تنگ و تنگ تر می شود.

وی گفت: رژیم غاصب تا دندان مسلح که هواپیماهای جاسوسی اش تا تهران می آمد امروز گنبد آهنین در تیررس موشکهای بالستیک فرزندان تهرانی مقدم قرار گرفته است امروزه حزب الله و گروه های جهادی روز به روز با پشتیبانی تفکرات امام خمینی انقلاب حلقه محاصره را تنگ و تنگ تر می کنند تا جایی که رئیس این رژیم منحوس اذعان می کند که به هر کجا که می نگارم خمینی و خامنه ای را می بینم که پشت مرزهای اسرائیل خیمه زده اند.

اين تحليل گر مسائل سياسي تصريح كرد: جمهوری اسلامی به برکت مکتب ولایت، به دنیا ایده‌ای را نشان می دهد که تنها بدون آمریکا می توان زنده بود بلکه در مبارزه با آمریکا هم می توان موفق بود و الان می بینیم که در اقصی نقاط جهان، در یمن، افغانستان، عراق، بوسنی، سوریه، لبنان، اروپا، آمریکا و آفریقای شمالی امامین انقلاب نقش بسته است و تفکر انقلاب اسلامی روح جهاد و ایثار را زنده کرده است.

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا