۱۶۴ پایگاه آماده دریافت نذر قربانی در روز عید قربان است

جاسم محمدی فارسانی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: کمیته امداد هر ساله برای خانوارهای تحت پوشش در برنامه نذرقربانی اقداماتی انجام می دهد تا نذورات به صورت نقدی و غیر نقدی در اختیار خانواده های نیازمند قرار گیرد.

وی افزود: در همین راستا با هماهنگی دامپزشکی، نمایندگان کمیته امداد در همه کشتارگاه ها روز جمعه حضور دارند که می توانند همه یا بخشی از قربانی ها را در اختیار نمایندگان کمیته امداد قرار دهند تا این نمایندگان نیز گوشت های نذری را در اختیار خانواده های نیازمند تحت پوشش قرا دهد.

مدیرکل کمیته امداد لرستان تصریح کرد: ۱۶۴ پایگاه برای جمع آوی کمک های نیکوکاران در روز عید قربان در نظر گرفته شده که از این تعداد ۲۴ پایگاه ادارات هستند و در این روز باز بوده و آمادگی دریافت نذورات را دارند.

وی بیان کرد: همچنین از طرق ۱۴۰ مرکز نیکوکاری تحویل نذرقربانی اقدام می شود که افراد نیکوکار می توانند نذورات خود را به این پایگاه هایی که در سراسر استان مستقر می شوند تحویل دهند.

محمدی فارسانی گفت: علاوه بر این، نیکوکاران می توانند نذورات خود را در روز عید قربان از طریق شماره حساب و کد دستوری کمیته امداد اهدا کنند تا در اختیار افراد تحت پوشش قرار گیرد.

مدیر کل کمیته امداد لرستان با اشاره به این که سال گذشته پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از نذر قربانی به خانواده های تحت پوشش کمک شد افزود: امسال پیش بینی می شود میزان نذورات در این روز بیش از هفت میلیارد تومان باشد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا