مسئول بسیج جامعه زنان سپاه خرم آباد با اشاره به فعاليت 83 گروه جهادي خواهر در ميدان مقابله با كرونا گفت: ۱۱ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم بین خانواده های نیازمند در خرم آباد توزیع شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از خبرافلاک، مریم محمدی با اشاره به فعالیت ۸۳ گروه جهادی خواهر در محلات سطح شهر خرم آباد اظهار داشت: از ابتدای اسفند سال ۹۸ و در پی شیوع ویروس کرونا، برنامه ریزی و انجام فعالیت تیم های جهادی خواهران پایگاه های مقاومت بسیج مستقر در هر مرحله در زمینه رفع مشکلات حاصل از این ویروس صورت گرفت.

وی افزود: آنچه که بیش از هر کاری در این ایام نمود داشت، راه اندازی کارگاه های کوچک و بزرگ تولید ماسک به همت بانوان تلاشگر عرصه جهاد و خدمت بود.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه خرم آباد خاطرنشان کرد: طرح شناسایی خانواده های مستضعف و آسیب دیده از کرونا در راستای حمایت های مادی و معنوی به عنوان یکی از برنامه های مهم گروه های جهادی خواهران در هر محله انجام شده و همچنان ادامه دارد.

وی با اعلام آمادگی بسیج خواهران خرم آباد برای کمک به کادر درمان و پرستاران عنوان کرد: در طرح ملی و سراسری غربالگری، بسیجیان بصورت داوطلبانه برای شناسایی افراد مبتلا و مستعد بیماری کرونا، در مراکز بهداشت حضور پیدا کرده و فعالیتی مستمر و شبانه روز در کمک به کادر درمان اشتند.

وی با اشاره به برنامه گروه های جهادی خواهر در دهه ولایت بیان کرد: در روز عید غدیر ضمن تهیه بیش از ۲۵۳ بسته کمک معیشتی هرکدام به ارزش ۳۰۰ هزارتومان ، ۱۱ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان خرم آباد توزیع شد.

انتهای پیام/