دشمن با بزرگنمایی تحریم‌ها، ادراک سیاسی دولتمردان را هدف قرار داده است

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جمع کارکنان سپاه ناحیه کوهدشت، اظهار داشت: باتوجه به موفقیت ایران در دوران دفاع مقدس و بلوغ دانش در عرصه های مختلف که اوج آن بحث هسته‌ای و غنی سازی اورانیم بود، آمریکا گزینه جنگ نظامی را حذف کرده و به جنگ به شکل تعامل و مذاکره رو آورد.

وی افزود: جلوگیری از دست‌یابی ایران به سلاح هسته ای و ایجاد نفوذ در ابعاد مختلف از جمله اهداف تغییر تاکتیک آمریکا ازجنگ سخت به جنگ نرم است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بااشاره به اهمیت مطالعه کتاب در زندگی، عنوان کرد: در زمینه کرونا کشور ایران موفق عمل کرد و در اروپا چون عمده نیاز آنان از واردات به دست می آید سیستم آنان مختل شد و در آمریکا نیز حیثیت آنان در جهان برده شد چراکه هنوز هم نتوانسته‌اند آن را جمع کنند و بحث نژادپرستی نیز به آن اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه دین اسلام پر از ظرافت است، تصریح کرد: پیوند زدن نیازها به دیگر کشورها، عدم تمایل به شرق، عدم عدول در مرز بندی خودی و غیر خودی و… از جمله دلایل پرداختن آمریکا به پروژه نفوذ است.

سردار کشکولی گفت: هدف دشمن از نفوذ، تاثیر گذاری بر ادارک سیاسی و تفکر دولتمردان با بزرگنمایی تحریم، تاثیرگذاری بر ادراک فرهنگی مردم، تخلیه روحیه انقلابی‌گری و … است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بااشاره به اقتدار ایران در منطقه و جهان، عنوان کرد: دوماه دیگر انتخابات آمریکا آغاز می شود، همه ضد انقلاب خارج نشین دنبال آن هستند که بر هر موجی سوار شوند.

وی با اشاره به اینکه پس از خروج آمریکا از برجام تنفر مردم از آنان اوج گرفت، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بسیار مستحکم حرکت کرده است، در سال ۶۹ بحث تبیین انواع اسلام، در اوایل دهه هفتاد بحث تهاجم فرهنگی و بعدها بحث شبیخون فرهنگی و امروز نیز پدیده نفوذ را مطرح و تبیین می کند.

سردار کشکولی گفت: ضعف ایدوئولوژیک و اعتقادی سیاستمدار، عدول از خود باوری و رفتن به خود باختگی، گرایش به جریان ها و عوامل غرب‌گرا، بدعت گرایی و قوم گرایی، تقلید گرایی کوکورانه و…از جمله مولفه هایی است که نفوذپذیر، نفوذ را دریافت می کند.

سرهنگ کرم کونانی نیز در این جلسه عنوان کرد: سپاه ناحیه کوهدشت با ادارات شهرستان تعامل خوبی دارد، در زمینه رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه ۹هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی و در ماه محرم نیز ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین محرومان شهرستان توزیع شد.

وی افزود: از ابتدای ایام کرونا نیز برنامه های ضدعفونی معابر و اماکن پرتردد در چندین مرحله انجام و تعدادی از ایستگاه‌های سنجش سلامت نیز در مبادی ورودی شهرستان برپا شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا