آغاز طرح اقدام ملی مسکن در لرستان/ 2000 واحد احداث می‌شود

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی در جلسه طرح اقدام ملی مسکن در استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهار داشت: طبق برنامه تعریف شده، با حضور هیئت مدیره ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و فراهم آمدن مقدمات، بزودی طرح اقدام ملی مسکن در استان با توجه به پیشرفت های حاصل شده آغاز می شود .

وی افزود: با اجرای این طرح مراحل ساخت تعداد دو هزار واحد از ۱۰ هزار واحد طرح مذکور توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در لرستان عملیاتی خواهد شد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: هیئت مذکور بازدیدهای خود را از اراضی مسکن و شهرسازی در سه شهرستان خرم آباد، دورود و بروجرد انجام داده و محل های جانمایی طرح اقدام ملی مسکن به تأیید آنان رسیده است.

وی ضمن تقدیر از کمک های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به استان، تصریح کرد: با توجه به پیشینه بسیار خوب اقدامات این ستاد در لرستان به خصوص در زمینه سیل، تأمین اقلام مردم، کمک به کشاورزان و تأمین بخشی از اقلام آسیب دیدگان ویروس کرونا، امیدواریم طرح اقدام ملی مسکن نیز به نحو مطلوب در استان اجرایی شود.

خادمی تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با بهره‌گیری از تجربیات خود در ساخت مسکن، با کمترین نقص ممکن و در بازه زمانی مشخص این طرح را اجرایی کند تا مردم استان به بهترین شکل از آن بهره مند شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا