مرکز داروپخش با هدف ذخایر دارویی در لرستان احداث می شود

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان سید موسی خادمی در مراسم کلنگ زنی پروژه مرکز توزیع دارو پخش لرستان در شهرستان سلسله اظهار داشت: یکی از کاستی های اصلی استان در زنجیره سلامت عمومی، عدم وجود شرکتهای دارو پخش در استان لرستان است. احداث مرکز داروپخش در استان به معنای داشتن ذخایر دارویی و وجود دارو به اندازه کافی در استان است.

وی افزود: این موضوع در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه خود را به شدت نشان می‌دهد به گونه ای که در جریان سیل سال ۹۸،  این موضوع به عنوان یک ضعف احساس می شد و به همین خاطر یکی از برنامه‌هایی بود که در دستور کار استان قرار گرفت.

استاندار لرستان عنوان کرد: با حمایت وزیر کار و امور اجتماعی، پیگیری های نماینده مردم شهرستان های سلسله و دلفان و با سرمایه گذاری مجموعه شستا، کلنگ احداث این طرح به عنوان یک مجموعه ذخیره و پخش دارو در استان و در شهرستان الشتر شکل می گیرد و توزیع و پخش دارو در استان تحت پوشش این مرکز  قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: امیدواریم این هدیه ناچیز دولت در یک فرصت زمانی کوتاه سه ماهه و حداکثر تا دهه مبارکه فجر افتتاح شود.

لازم به ذکر است که این پروژه یکی از طرح های ارزشمند است که در کوتاه مدت به بهره ‌برداری می رسد و با فعالیت آن زمینه اشتغال ۳۵ نفر  فراهم می‌شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا