اقلام بهداشتی مورد نیاز در لرستان با قیمت مناسب توزیع می شود

حسین بشارتی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا ستاد اجرایی فرمان امام(ره) همه تلاش خود را برای کمک به مردم و در دسترس بودن اقلام ضروری مانند و ماسک و مواد ضدعفونی کننده انجام داده است.

وی افزود: با توجه به این که مهمترین راه پیشگیری از کرونا، استفاده از ماسک توصیه شده در همین راستا توسط موسسه دانش بنیان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) سامانه ای به نام «هست اینجا» راه اندازی شده است.

دبیر قرارگاه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خرم آباد تصریح کرد: این سامانه با هدف فروش و توزیع ماسک استاندارد در استان‌های قرمز کشور راه اندازی شده تا ماسک و سایر مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کننده برسد.

وی عنوان کرد: این برنامه در استان نیز اجرا می شود که افراد با مراجعه به سامانه hastinja.com برای دریافت ماسک ثبت نام و ماسک های خود را از مراکز تعریف شده دریافت کنند.

بشارتی بیان کرد: در خرم آباد سه مرکز کیو، فاز یک مسجد امام هادی(ع)، همچنین در خیابان طبیب، پاکدشت هفتم مسجدالرسول(ص) و در انتهای پشته حسین آباد سالن شهدای پشته حسین آباد زیر عرضه می شود.

وی خاطر نشان کرد: البته افرادی که در روستاها و مناطق محروم نیاز به اقلام بهداشتی داشته باشند، نیروهای جهادی همان منطقه برای عرضه این اقلام در روستاها و مناطق دورافتاده اقدام می کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا