حجت الاسلام مبلغی، نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس وظیفه نظارتی خود را تا انتخابات پر رنگ تر کند و استیضاح رئیس جمهور در حال حاضر به صلاح نیست.

حجت الاسلام محمدرضا مبلغی در گفت و گو با سفیر افلاک با اشاره به موضوع استیضاح رئیس جمهور اظهار داشت: با توجه به این که چند ماه بیشتر تا انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده، ضروری است تا در این مدت باقیمانده مجلس و دولت تعامل داشته باشند.

وی افزود: مجلس وظیفه نظارت دارد و می تواند در این مدت این وظیفه را  پررنگ تر کند و همراه با تعامل باشد حتی اگر نیاز است نمایندگان تذکرات لازم هم بدهند.

حجت الاسلام مبلغی تصریح کرد: استیضاح رئیس جمهور در این شرایط سودی برای مردم و کشور ندارد حتی ممکن است سبب زیان و التهاباتی شود. اگرچه نمایندگان انتقاداتی نسبت به دولت و کوتاهی هایی که نسبت به بعضی از وظایف دولت دارند اما استیضاح به صلاح نیست.

وی با اشاره به این که در حال حاضر مهمترین کار رسیدگی به مسائل اقتصادی است بیان کرد: تعامل بیشتر با وزار یا همفکری با آنها در کمیسیون ها در راستای بررسی مشکلات اقتصادی و یا مطالباتی که نمایندگان از وزار و دولت دارند می تواند در حل این مشکلات موثر باشد.

انتهای پیام/