دشمن تاب دیدن محبت مسلمانان به پیامبر(ص) را ندارد/برگزاری باشکوه هفته وحدت و تو دهنی به یاوه گویان

حجت الاسلام احمدرضا غلامی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به هفته وحدت اظهار داشت: یکی از رسالت های خطیر جامعه اسلامی، برگزاری هر چه با شکوهتر میلاد پیامبر اسلام(ص) است.

وی افزود: دشمنان نمی توانند عشق و محبت به پیامبر(ص) را تحمل کنند و امروز برخی از سران کشورهای دیگر اقدام به توهین می کنند که برگزاری هر چه با شکوه این ایام می تواند تو دهنی محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان باشد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان عنوان کرد: با توجه به این که امسال به دلیل شیوع کرونا بسیاری از برنامه ها در فضای مجازی برگزار می شود، انتشار پیام های محبت آمیز به پیامبر(ص) و نشان دادن عشق و محبت به پیغمبر(ص) می تواند به دشمن ثابت کند که حب پیامبر در دل همه شیعیان و مسلمانان جهان نهفته است.

وی بیان کرد: دشمنان تلاش دارند تا چراغ محبت پیامبر(ص) را خاموش کنند اما به نتیجه نمی رسند و هر روز عشق به پیامبر(ص) شعله ورتر می شود. هر چه تلاش دشمن در این راستا بیشتر می شود، سقوط آنها تسریع می گردد و از سوی دیگر روز به روز دوستداران به پیامبر(ص) در دنیا افزون می شود.

حجت الاسلام غلامی با اشاره به برنامه های هفته وحدت گفت: با توجه به مقارن شدن هفته بسیج دانش آموزی و هفته وحدت برخی از برنامه های فرهنگی مانند مسابقات کتابخوانی در فضای مجازی برگزار می شود و در روز ۱۳ آبان کرسی آزاد اندیشی در کنار تجمع اندک و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان افزود: هر چه اتحاد و همبستگی مسلمانان بیشتر شود، دشمنان از رسیدن به اهداف خود مایوس می شوند و اتحاد بیشتر مسلمانان، نابودی دشمن را به دنبال دارد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا