۵۰ میلیارد تومان کمک مومنانه در لرستان توزیع شد

به گزارش سفیر افلاک احسان جهانبخش عصر امروز در جلسه مجمع جهادگران که با نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد اظهار داشت: بسیج سازندگی متولی حرکت های جهادی در استان است و همه تلاش دارند تا در این شریاط کرونا بتوانند خدمات دهی کنند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: ۵۰ میلیارد تومان کمک های مومنانه تاکنون در استان در بین نیازمندان توزیع شده که شامل ۱۱۲ هزار بسته معیشتی، ۳۰۰ هزار اطعام، ۲۳۸ جهیزیه، ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر، ۹ هزار کارت بوده است.

جهانبخش تصریح کرد: حدود ۷۶ هزار نفر در سامانه ای که برای این منظور طراحی شده بود، ثبت نام کرده بودند و تعدادی هم برای بار دوم این بسته ها را دریافت می کنند که در این راستا تمام حوزه ها و پایگاه های مقاومت نیازمندان را شناسایی و بسته ها را در بین آنها توزیع می کنند.

مسئول بسیج سازندگی لرستان عنوان کرد: در حال حاضر ۱۵۰ گروه جهادی کار ضدعفونی و گندزدایی را در نقاط مختلف استان بر عهده گرفتند و اقدامات لازم را انجام می دهند.

وی بیان کرد: گروه های جهادی در عرصه های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی بهداشت و سلامت و اجتماعی فعالیت دارند که یک ظرفیت بالایی از جوانان آماده هستند که فرمان رهبری را انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا