۲۳۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در قالب کارآفرینی پرداخت شد

علی آشتاب در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به هفته کارآفرینی اظهار داشت: از امروز ۲۶ آبانماه هفته کارآفرینی آغاز می شود که امسال با توجه به شرایط موجود و شیوع کرونا، برنامه ها به صورت مجازی برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری کارگاه ها و اصول کسب و کار، وبینار سیاست های اشتغال، تامین روش های مالی بنگاه های کوچک و متوسط، انتخابات انجمن از مهمترین برنامه های هفته کارآفرینی در استان است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تصریح کرد: افرادی که دارای ایده هستند  و برای تبدیل ایده به محصول در صورتی که نیاز باشد حمایت های لازم از آنها صورت می گیرد که در این راستا پارک علم و فناوریو تعاون و کار مشوق هایی را برای این کارآفرینان در نظر می گیرند.

آشتاب عنوان کرد: اگر کارآفرینان با مشکلات بیمه، مالیات و تسهیلات روبرو شوند برای رفع این مشکلات اقدامات لازم صورت می گیرد.

وی با اشاره به این که ۱۱ مرکز کارآفرینی در استان وجود دارد گفت: ۷ مرکز در خرم آباد، ۳ مرکز در بروجرد و یک مرکز در شهرستان دورود است که خدمات و مشاوره های لازم در خصوص راه اندازی کسب و کارها را به کارآفرینان ارائه می دهند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان کرد: در همین راستا تاکنون ۲۳۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در همین قالب پرداخت شده و ۱۵۰ میلیارد طرح دیگر در دست بررسی است که در صورت عدم مشکل، پرداخت می شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا