۱۰۰۰ کیسه آرد احتکاری در خرم آباد کشف شد

به گزارش سفیرافلاک، فریبرز حسامی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی بازرسی ها و تشدید نظارت بر بازار، از طریق بررسی تراکنش و خریدهای صورت گرفته از سامانه توسط کارشناسان صمت با همکاری اطلاعات سپاه هزار و ۱۱۶کیسه آرد عرضه خارج از شبکه دولتی در خرم آباد کشف و ضبط شد.

وی افزود: ارزش ریالی این میزان آرد کشف شده ۵۰۰ میلیون تومان است که این مقدار آرد کشف شده از طریق خرید صوری آرد از استان فارس توسط سامانه وعرضه خارج شبکه آن صورت گرفته است.

معاون بازرسی صمت لرستان با بیان این که طرح تشدید نظارت با همکاری بسیج اصناف، بازرسان سازمان صمت، تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی انتظامی و بسیج در حال اجرا است گفت: بیش از ۲۰ واحد صنفی در مرکز استان با توجه به بازرسی های شبانه و بر اساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی پس از ساعت ۱۸ پلمب شدند.

حسامی تصریح کرد: با برهم زنندگان نظم بازار و محتکران و گرانفروشان برخورد می شود و مردم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا انبار مقادیر زیادی کالا در منازل موارد را از طریق تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند تا بازرسان در اسرع وقت به آن رسیدگی نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا