مکتب «شهید سلیمانی» باید در سطوح مختلف جریان سازی و تدریس شود

حجت‌الاسلام علی لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: امام خمینی(ره) با خلوص و اعتقاد به خداوند و با تأسی از عاشورا و اهل‌بیت(ع) پایه‌گذار فرهنگ جدید مقاومت بودند.

وی افزود: این فرهنگ آمیختگی دین و سیاست، دنیا و آخرت است و در روشی که در انقلاب راهنمای ملت ما بود، عشق به خدا، عشق به ولی خدا و حضور مؤثر درصحنه تمرین شد و این حضور دشمن را از بین برد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز اخلاص و مطیع محض خدا بودن امام(ره) را بزرگ‌ترین ویژگی ایشان برشمرد و عنوان کرد: این ویژگی‌ها عامل پیروی از امام راحل در زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس بود، مردم این ویژگی را در سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هم دیدند، هم به اخلاص و هم به صداقت او باور داشتند؛ شهید سلیمانی هر چه را دارد درراه خدا و در جهت استقلال این کشور و مردم گذاشته و آزاده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز بیان کرد: عقاید، افکار، اندیشه‌ها، گرایشات، بینش و رفتار شهید سلیمانی باید تبدیل به یک درس شود و در سطوح مختلف، در سیستم آموزش‌وپرورش و سیستم آموزش عالی کشور تدریس شود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی یک الگو برای نسل جوان و انقلابیون کشور است، گفت: حوزویان، دانشگاهیان و مسئولان باید مکتب شهید سلیمانی را آموزش داده و تدریس کنند؛ باید جریان سازی انجام شود تا نسل‌های آتی به شهید سلیمانی اقتدا کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا