۹ دی به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب ثبت شد

به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی عر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سالروز حماسه ۹ دی اظهار داشت: حماسه ۹ دی نشان داد که مردم فارغ از دسته بندی ها و جناح بندی های سیاسی در پایبندی به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه محکم و پایدار ایستاده اند.

وی با تاکید بر اینکه حماسه ۹ دی روز تشییع جنازه تمام کسانی بود که برای مقابله با نظام و اهداف اسلامی تجمیع شده بودند که در تقابل با عمود خیمه یعنی ولایت فقیه باشند افزود: در آن روز میلیون‌ها نفر از مردم در استان‌های مختلف کشور، به خیابان‌ها آمدند و نسبت به کسانی که علیه مقدسات شعار می دادند و توطئه می کردند انزجار خود را اعلام کردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: حضور چشمگیر مردم با بصیرت و هوشیار به جهانیان نشان داد که این حضور برای همیشه به عنوان حماسه‌ای ماندگار در تاریخ ایران ثبت می‌شود.

حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: لازم است با روشنگری ابعاد قانون شکنی سران فتنه که روزی خود در مسند قانون گذاری و مجری قانون بودند، تبیین و تحلیل شود.

وی بیان کرد: حماسه‌ای که در ۹ دی رقم خورد همچون سپری پولادین بود که از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کرد و در تقابل با قانون شکنان و قانون گریزان محکم و استوار ایستاد و حماسه ۹ دی در چندین بُعد قابل بررسی است که سران فتنه و حلقه‌های مباشر و نزدیک به آنها که رفتار خارج از چارچوب قانون داشتند، بازنگری و تعمق در حضور میلیونی مردم در دفاع از انقلاب اسلامی و عمود خیمه انقلاب و نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی که با صبر و هدایت و روشنگری عمل کردند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به سالروز شهادت شهید سلیمانی اظهار داشت: این فرمانده دلاور و خستگی ناپذیر در مقابله با گروه‌های تروریستی، تکفیری و متجاوزی که دست نشانده آمریکا و اسرائیل بودند، در دفاع از کیان اسلام نقش بی بدیلی ایفا کرد و شهید سلیمانی، رزمندگان دلداده و علاقمند را در سوریه، لبنان، افغانستان‌، عراق و… دور هم جمع کرد و مقاومت اسلامی را شکل داد و توانست توطئه‌های وسیع و گسترده مثلث شوم غربی، عربی و عبری را به شکست مفتضحانه بکشاند.

وی بیان کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و مردم متدین و انقلابی در استان لرستان در پاسداشت سالگرد این سرباز فداکار اسلام و ایران با رعایت مقرراتی که از سوی ستاد ملی و استانی کرونا اعلام می‌شود، وظیفه دینی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و باید با اهداف این فرمانده دلاور و خستگی ناپذیر عهد ببندیم که در دفاع از فضیلت‌های اخلاقی، انسانی و اسلامی این مسیر را ادامه دهیم.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه موشک بارانی که توسط سپاه پاسداران به مقر مزدوران آمریکایی در پادگان عین الاسد وارد شد فقط یک هشداری بوده است گفت: عاملان این جنایت باید منتظر انتقامی سخت و پشیمان کننده باشند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا