«حاج قاسم» زندگی خود را وقف اقتدار ایران کرد/اطاعت از رهبری مهمترین شاخصه مکتب شهید سلیمانی

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: شهید سلیمانی انسانی وارسته و بزرگ بود که محبوب قلوب ملت ایران شد و بیش از اینکه زمینیان او را بشناسند، آسمانیان او را می شناختند.

وی افزود: در مقام و منزلت شهید حاج قاسم سلیمانی همین بس که مصیبتش، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران را عزادار کرد و نه تنها ملت ایران بلکه تمام ملت های مسلمان و آزاده داغدار شدند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهید سلیمانی عمری با مجاهدت، زندگی خود را وقف اقتدار ایران، عظمت انقلاب و پیشرفت و سربلندی این کشور نمود به طوری که نه تنها در دوران هشت سال دفاع مقدس بلکه پس از آن در میدان حضور داشتند و برای حل مشکلات مردم در کنار آنها حاضر می شدند.

وی با اشاره به حضور سردار سلیمانی در نبرد با دشمن در آن سوی مرزها گفت: زمانی که احساس کردند دشمن چشم طمع به این سرزمین دوخته با تمام وجود ایستادند و اجازه ندادند توطئه های دشمن عملی شود و اگر در هشت سال دفاع مقدس دشمن را از خیابانهای خرمشهر بیرون انداخت، امروز در جبهه مقاومت داعش را از منطقه بیرون کرد.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی امید همه آزادیخواهان و مستضعفان عالم بودند خاطرنشان کرد: مقاومت و ایستادگی حاج قاسم برای ایجاد امنیت در منطقه سبب شد تا به سید الشهدای جبهه مقاومت لقب بگیرد.

گودرزی عنوان کرد: یکی از برجسته ترین ویژگی های شهید سلیمانی این بود که خود را خادم تمام ملت ایران می دانست و هیچگاه خود را درگیر گروه بازی و دسته بندی های جناحی نکرد و تنها معیار شهید سلیمانی برای دسته بندی افراد در جامعه، وفاداری به انقلاب، آرمان های امام(ره)، شهدا و اطاعت از ولایت فقیه بود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهید سلیمانی خود را سرباز رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران می دانست و می فرمودند یکی از مهمترین شئون عاقبت بخیری و تبعیت از رهبری است که امروز بعد از گذشت ۳۰ سال از رحلت امام(ره)، دشمنان را در بیرون دروازه ها نگه داشته است.

وی با اشاره به ولایت پذیری شهید سلیمانی بیان کرد: مهمترین عاملی که سبب شد شهید سلیمانی این عظمت و منزلت را در بین ملت داشته باشد، تبعیت از ولایت فقیه بود و هر کسی که از ولایت تبعیت کرد و سرباز ولایت شد قطعا خدا به او منزلت و شان دنیا و آخرت عطا می کند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا