تیرخلاص حضور مردم در ۹ دی به فتنه گران/ولایت فقیه کشور را از بحران ها عبور داد

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام محمد شاهرخی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات امور عشایری لرستان برگزار شد با اشاره به فرا رسیدن حماسه ۹ دی اظهار داشت: ۹ دی از روزهای پرافتخار و با شکوه ملت ایران و برگ زرینی در افتخارات ملت ایران بود که ثبت شد.

وی حماسه ۹ دی را نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی دانست و افزود: در این حماسه ملت نشان دادند که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمانهای انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند هر کسی در برابر آنها بایستد مشتی بر دهانش خواهند کوبید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری لرستان تصریح کرد: مردم در ۹ دی تیرخلاص را به فتنه ۸۸ و به سران فتنه شلیک کردند و فتنه تاریخی ۸۸ را که یکی از پیچیده ترین فتنه ها بود، خنثی کردند.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه دشمن با تمام قدرت، صرف هزینه های کلان و استفاده از مهره ها به میدان آمده بود تا نظام و انقلاب را دچار چالش و براندازی کند گفت: آنها به دنبال براندازی نظام و تحریف نظام و ولایت بودند و شعارهایی که در فتنه می دادند هجمه به اصل انقلاب و ولایت و نظام بود، فتنه گران توهین به مقدسات و هتک حرمت روز عاشورا را انجام دادند و درست یزیدیان زمان امروز در قالب فتنه در برابر ولایت ایستادند اما توطئه های آنها نابود و بی اثر شد.

وی بیان کرد: در این فتنه سران تروریست ها و رژیم صهیونیستی از آنها حمایت کردند و در واقع دشمنان قسم خورده ایران، تجزیه طلبها و سلطنت طلب ها به میدان آمدند تا در برابر انقلاب بایستند اما این قدرت الهی بود که مردم را به میدان آورد و در آزمون بزرگ نشان دادند پای آرمانها و انقلاب ایستادند و از انقلاب، نظام و رهبری دفاع می کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری لرستان خاطر نشان کرد: امروز دشمن به دنبال تخریب و تحریف است و تلاش می کند تا با تحریم به نتیجه برسد و امروز همه وظیفه داریم و آگاه باشیم که راه نجات این است که پشت سر رهبری حرکت کنیم تا بتوانیم کشور را از مشکلات و فتنه ها عبور دهیم و در خط امام(ره)، رهبری و انقلاب حرکت کنیم.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر برکت ولایت فقیه اظهار داشت: در این سالها ولایت فقیه بود که کشور را از بحران ها و توطئه ها عبور داده و در فتنه ۸۸ که به بهانه تقلب صورت گرفت، رهبری کشور را از فتنه عبور دادند و ملت پشتیبانی خود را از نظام و ولایت فقیه اعلام کردند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا