حماسه ۹ دی فصلی از دلدادگی مردم به انقلاب و رهبری/بصیرت ملت ایران توطئه ها را خنثی کرد

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: حماسه ۹ دی نشان داد انقلاب اسلامی ایران محکم تر به راه خود ادامه می دهد و ترفندهای بدخواهان نظام را خنثی می کند.

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، توفقیات و موفقیت های زیادی حاصل شده به طوری که امروز ایران آنچنان قدرتمند و قوی در عرصه های مختلف گام برمی دارد که پایگاه های نظامی آمریکا را در عین الاسد هدف قرار می دهد و این تنها نمونه ای از پیشرفت کشور است که نشان داد دوران بزن در رو تمام شده است.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه حُب انقلاب در دل همه ملت ایران قرار دارد تصریح کرد: ملت با بصیرت ایران اسلامی با حضور خود این توطئه را خنثی و بساط فتنه گران را برچیدند و ثابت شد که مردم ایران به انقلاب و نظام حساس بوده و اجازه نمی دهند هیچ کسی به انقلاب و نظام توهین کند.

اسماعیلی عنوان کرد: ۹ دی فصلی از بصیرت و دلدادگی مردم به انقلاب و رهبری بود که در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی این حماسه مردم ثبت و ماندگار شد و کسانی که قرار بود در جریان فتنه ۸۸ بهره برداری نمایند، نه تنها به نتیجه نرسیدند بلکه ماهیت خود را اثبات کردند.

وی بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران و مکتب امام(ره) در بسیاری از جریان ها، هر بار مردم راه خود را پیدا کرده و این مسیر اقتدار و سربلندی را با افتخار طی می کنند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تبلیغات دشمنان گفت: دشمن از هر فرصتی برای تبلیغات مسموم و فضا سازی استفاده می کند تا اذهان را به سمت و سوی دیگری بکشاند اما ملت ایران هوشیارو آگاه بوده و در حماسه ۹ دی نشان دادند نقشه های دشمنان را با حضور در صحنه و پشتیبانی از نظام و ولایت نقش بر آب می کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا