فتنه ۸۸ حاصل طغیان عده ای از خواص بود/نمایش بصریت و هوشیاری مردم در حماسه ۹ دی

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: فتنه ۸۸ نتیجه طغیان عده ای از خواص بود که دچار غرور شده بود و اگر کسی خلاف صحبت های آنها می گفت تاب تحمل واقعیت را نداشتند که چند وقت اقدامات خرابکارانه ای را در کشور اجرا کردند به طوری که اموال عمومی را به آتش کشیدند و برای رسیدن به هدف خود دست به هر اقدامی زدند.

وی افزود: در روز ۹ دی ملت با بصیرت ایران اسلامی به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران لبیک گفتند و با حضور و خروش در خیابانها نشان دادند همچنان پایبند به آرمانها و ارزشهای انقلاب و نظام هستند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت ایران با حضور خود سبب شدند تا خواص و فتنه گران در این توطئه نیز مانند همیشه مردود شوند و فتنه گران و دشمنان آروزی رسیدن به اهدافشان را به گور خواهند برد.

ویسکرمی با بیان این که چهره واقعی و عیار عده ای در این برنامه مشخص شد عنوان کرد: برخی در فتنه ۸۸ با دشمن همنوا شده بودند و در کشور اغتشاش هایی را ایجاد کردند و بر این خیال باطل بودند که با این اقدامات می توانند به اهداف خود برسند اما فتنه ۸۸ با حضور ملت ایران در صحنه محو شد.

وی بیان کرد: حماسه بزرگ و تاریخی ۹ دی محاسبات و برنامه ریزی دشمن را به هم ریخت و سبب شد تا بار دیگر دشمن در این برنامه مایوس و ناامید شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: فتنه گران در جریان فتنه سال ۸۸ به مقدسات توهین کردند، در روز عاشورا پرچم به آتش کشیدند اما حضور مردم در ۹ دی نشان از غیرت و علاقمندی مردم به اسلام، قرآن، انقلاب و نظام بود که برای دفاع از ارزشها آمده اند و با دریای حضور خود، فتنه گران را رسوا کردند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا