تقلب در انتخابات توطئه فتنه گران/ حضور مردم در ۹ دی، قائله فتنه را ختم کرد

به گزارش سفیر افلاک سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اظهار داشت: فتنه ۸۸ یک برنامه از قبل طراحی شده بوده که ضد انقلاب و دشمنان با هدف براندازی نظام و با استفاده از مدل انقلاب های رنگی دست به اغتشاش و ناآرامی زدند.

وی با اشاره به پیوند جریان فتنه و ضد انقلاب افزود: چند وقت قبل از آغاز فتنه، شبکه سازی هایی صورت گرفت و فضا را آماده کردند و اصل فتنه در یک فضای غبار آلود شکل گرفت و افرادی که فهم درستی از مبانی دینی و ولایت فقیه نداشتند، در این فتنه غوغا کردند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: در جریان فتنه ۸۸ نقش آفرینان این جریان برخی از خواص بی بصیرت بودند که نسبت به جایگاه ولایت فقیه به فهم درستی نرسیده بودند و شناخت کافی از مبانی نظری دینی نداشتند.

سردار کشکولی تصریح کرد: دشمن در این ماجرا اوج گرفت و در پنج حوزه اختلاف نظری و فکری ایجاد شد که یکی در حوزه اصل ولایت فقیه بود و همچنین در حوزه فرهنگ که نگاه فرهنگ آنها لیبرالیستی بود و می خواستند آن نگاه را پیاده کنند اما در حالی که ملت ایران یک فرهنگ اسلامی را قبول دارند.

وی با اشاره به حوزه سیاست خارجی بیان کرد: منشاء انقلاب اسلامی ایران از قرآن و دین است و دفاع از مظلوم در هر شرایطی باید انجام شود اما آنها نگاهشان به این موضوع اینگونه است در هر جایی به نفعشان بود باید دفاع می کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه استقلال یکی از موارد مهم و مد نظر است گفت: آنها به استقلال کشور اعتقادی ندارند و آزادی بی حد را مد نظر دارند و استقلال و مرزبندی سبب نارضایتی آنها شده است.

سردار کشکولی خاطرنشان کرد: در نگاه دینی از مسئولیت برای تکلیف دینی و خدمت به مردم استفاده می شود اما آنها بر این عقیده هستند که این یک موضع قدرت است و به مردم و پشتیبانی مردم اعتقادی نداشتند.

وی با اشاره به اینکه تقلب در انتخابات بهانه فتنه ۸۸ بود افزود: در حالی که اگر تقلبی باشد در هر کشوری ساز و کار قانونی وجود دارد و رهبری فرمودند اگر اعتراض دارید قانونی پیگیری کنید اما فقط اصرار می کردند که تقلب شده و ماهیت آنها چیز دیگری بود و براندازی هدف فتنه گران از اغتشاشات سال ۸۸ بود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: فتنه ۸۸، هشت ماه طول کشید که در این مدت تخریب چهره ها، شخصیت ها، امیدوارکردن دشمن، خسارت های مادی و معنوی، تشویش اذهان، ایجاد شکاف صورت گرفت و نهایت گستاخی فتنه گران، توهین به مقدسات بود که در روز عاشورا به تکیه ها حمله کردند و شعارهای ضد انقلاب می دادند.

سردار کشکولی با بیان اینکه مردم هوشمندانه و خودجوش برای ختم فتنه وارد میدان شدند افزود: ملت ایران در این روز به صحنه آمدند و دفاع از دین و اهل بیت(ع) و ولایت فقیه را اعلام کردند.

وی بیان کرد: این چند ماه اغتشاش سبب شده بود تا بیشتر بدنه هواداران آنها ریخته شود و می دیدند این افراد ضدانقلاب هستند و بخشی از مردمی که به گونه ای دیگر فکر کردند از صف آنها جدا شدند و به مردم پیوستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطر نشان کرد: در این روز بصیرت سیاسی، دینی و انقلابی مردم به نمایش گذاشته شد و قائله فتنه ختم گردید البته هنوز هم زخم همان فتنه ها مانند تحریم ها وجود دارد.

وی بیان کرد: حکومت دینی آنقدر ظرفیت دارد که اینگونه فتنه ها را خنثی می کند و باید توجه داشت که رابطه با ولایت فقیه باید عملی باشد و فقط با زبان گفتن کافی نیست.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه دشمنان هیچگاه قابل اعتماد نیستند اظهار داشت: ما به دشمنان از جمله آمریکا بی اعتمادی مطلق داریم چرا که آنها دشمن ما بوده و هستند.

سردار کشکولی با تاکید بر مراقبت از ارزشهای دینی و انقلابی افزود: باید از ارزشهای دینی و انقلابی به خوبی محافظت شود و مرز بین خودی و غیر خودی شفاف گردد و در جریان فتنه ۸۸ و حضور مردم در ۹ دی دشمن خوب فهمیده است که این طرح ها در ایران نتیجه ای ندارد چرا که مردم همیشه در صحنه حضور دارند و با درایت رهبری نقشه های آنها خنثی می شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا