حماسه ۹ دی تجلی قدرت و ایمان ملت ایران است

حجت‌الاسلام محمد یوسف خانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به اهمیت حماسه ۹ دی اظهار داشت: مهم‌ترین دستاورد این حماسه ملی پیوند عمیق مردم، احزاب و جریانات سیاسی کشور با مقام ولایت و حاکمیت دینی کشور و اذعان دشمن به اقتدار و قدرت بازدارندگی نظام اسلامی وایمان ملت در این حماسه ماندگار است.

وی با اشاره به عبرت‌های حماسه ملی ۹ دی افزود: بصیرت اولویت اول جامعه در پیچیدگی حوادث کشور و جامعه است که نقش آن نمایش چهره‌های استحاله شده در درون نظام و غفلت از روند فرسایش آن در متن کشوراست.

امام‌جمعه دلفان عنوان کرد: راهبرد دشمن در تمرکز از درون برای فروپاشی و دوقطبی کردن کشوراست که تشخیص، تصمیم و اقدام به‌موقع بهترین ابزار در مقابل اینچنین فتنه‌ها است.

وی با اشاره به الزامات حماسه ملی ۹ دی تصریح کرد: ریشه اجتماعی فتنه دوگانگی و تفرقه درونی جامعه است و لذا باید حماسه را ملی دانست و از جناحی کردن آن پرهیز کرد.

یوسف خانی با اشاره به اهمیت برنامه سالگرد شهادت شهید سلیمانی و هم‌رزمان ایشان، بیان کرد: تمام ظرفیت‌ها و عناصر فرهنگی شهرستان نیاز است در برپایی باشکوه این مراسم سالگرد در برنامه‌های متنوع بصیرتی، مذهبی و فرهنگی در راستای مصوبات جلسه اقدام شایسته‌ای انجام دهند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا