حماسه ۹ دی نمایش ولایت مداری و دشمن‌شناسی ملت ایران است

حجت‌الاسلام ایوب قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: روزهای نهم تا نوزدهم دی‌ماه با توجه به مناسبت‌هایی همچون یوم‌الله ۹ دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت)، اولین سالگرد شهادت سردار صلح و امنیت حاج قاسم سلیمانی، حمله شجاعانه موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد و… از افتخارات ایران اسلامی است.

وی افزود: یوم‌الله نهم دی‌ماه نمونه بارزی از ولایتمداری، دشمن‌شناسی و حماسه‌آفرینی ملت مسلمان ایران است که به‌عنوان نقطه عطفی در تاریخ معاصر کشور ما می‌درخشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه چگنی عنوان کرد: مردم شریف ایران در این روز ماندگار با آگاهی و درک صحیح شرایط کشور، گوش‌به‌فرمان رهبر معظم انقلاب و خشمگین از فتنه‌گری استکبار جهانی و ایادی خودفروخته داخلی آنان، با حضور میلیونی خود در سراسر کشور آشوبگری فتنه‌گران را پایان دادند و چشم فتنه را کور کردند.

وی بیان کرد: در سال ۸۸، رهبرمعظم انقلاب با بیانات، هشدارها و سعه‌صدری که از خود نشان دادند، آن فتنه گسترده را به بهترین شکل مدیریت نموده و ۹ دی را خلق کردند.

قاسمی با اشاره به ابعاد فتنه ۸۸ گفت: چهره‌های فتنه باید تبیین و نمایان شوند و بدانیم که اگر لطف خداوند و فرزانگی رهبری و بصیرت مردم نبود، معلوم نبود در آن برهه چه بر سر ایران اسلامی می‌آمد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا