شهید سلیمانی با ولایت‌پذیری جهانی شد

حجت‌الاسلام جواد صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: سال ۸۸ برخی خواص با بی‌بصیرتی، دنیاطلبی و رفاه‌طلبی، پیاده‌نظام دشمن شده و خسارات فراوان را به کشور تحمیل کردند.

وی با اشاره به نقش‌آفرینی مردم در حماسه ۹ دی افزود: سیل مردم انقلابی با ولایتمداری، بصیرت و آگاهی آتش قائله فتنه ۸۸ را خاموش و نقشه‌های چندین ساله منافقین داخل و خارج را بی‌اثر کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: درک و زمان‌شناسی ملت ایران موجب شد که امام بزرگوار انقلاب، مردم ایران اسلامی را از مردم زمان رسول‌الله(ص) و امیر المومنین(ع) با شاخص‌هایی متمایز، برتر و بهتر به شمار آورند.

وی خاطرنشان کرد: شهید قاسم سلیمانی به‌عنوان فرزند سرزمین ایران اسلامی و فرمانده ای با درجات و رتبه‌های عالی با برخورداری از ویژگی‌های بارز موقعیت‌شناسی و زمان شناسی در جبهه های مختلف از دفاع مقدس تا نبرد با داعش حضور داشتند.

صیادی تصریح کرد: شهید بعد از جنگ ۸ ساله در میدان مبارزه با اشرار و نوچه‌های استکباری که در قالب داعش و از طریق چندین کشور پشتیبانی می‌شدند، حضور مستمری داشتند؛ نبوغ نظامی از ویژگی‌های بارز شهید سلیمانی بود که استکبار را در جبهه‌های مختلف زمین‌گیر کرد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خرم‌آباد با اشاره به این‌که داعش، جریانی در پوشش اسلام و در ضدیت با اسلام است، بیان کرد: شهید سلیمانی با ابعاد نظامی، عبادی و تأسیس جریانی انقلابی به‌عنوان بسیج مردمی در قالب لشکر زینبیون، فاطمیون، حیدریون و… دشمن تا بن دندان مسلح را از کشورهای اسلامی به عقب راند و هیمنه داعش و اسرائیل را ساقط کرد.

وی با اشاره به جهانی‌شدن شخصیت سلیمانی یادآور شد: سلحشوری، مقاومت، ایثار، فداکاری، شهادت‌طلبی، عدم تعلقات دنیایی، ولایت‌پذیری، مردمی بودن و اخلاص در عمل شهید سلیمانی، برای همگان محرز شده بود.

صیادی گفت: در طول تاریخ افرادی که در برابر ولایت ایستادند در جهاد اصغر، جهاد اکبر و جهاد کبیر مردود شدند؛ همان‌طوری که در فتنه ۸۸ برخی با ایستادن در برابر ولایت نشان دادند در این سه عرصه شکست خوردند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا