ملت ایران نقشه شوم دشمنان در فتنه ۸۸ را نقش بر آب کردند

به گزارش سفیرافلاک، فریدون کریمی والا عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سالروز حماسه نهم دی‌ماه، این روز را نماد بصیرت و ولایت‌مداری ملت ایران دانست و اظهار داشت: مردم بابصیرت ایران اسلامی بار دیگر با حضور تاریخی خود در راهپیمایی نهم دی‌ سال ۸۸، ولایتمداری و دشمن شناسی خود را به جهانیان نشان دادند.

وی افزود: فتنه عظیم دشمنان با حضور حماسی مردم در نهم دی‌ماه شکست خورد و نقشه شوم آنان نقش برآب شد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه لرستان بر تعمیق ولایت‌پذیری و دشمن‌شناسی ملت ایران در حماسه ۹ دی اشاره وعنوان کرد: ملت فهیم ایران اسلامی ثابت کرده‌اند با وجود مشکلات و تحریم‌های ظالمانه دشمنان، همواره پای رهبری و آرمان‌های مقدس انقلاب ایستاده و به آن وفادار هستند.

وی با اشاره به حضور گسترده تمامی اقشار بسیج لرستان به ویژه هنرمندان ارزشی و انقلابی استان در صحنه‌های مختلف حمایت از نظام و آرمان‌های مقدس آن، تصریح کرد: هنرمندان بسیجی لرستان همچون دیگر اقشار با حضور حماسی خود در راهپیمایی نهم دی ماه سال ۸۸، به فرامین رهبر انقلاب لبیک گفته و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویانی همچون آمریکا و ایادی آن زدند.

کریمی والا گفت: سازمان بسیج هنرمندان لرستان سالروز حماسه تاریخی نهم دی‌ماه ۸۸ را گرامی داشته و این روز را به رهبر معظم انقلاب و ملت با بصیرت ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایت‌مدار لرستان تبریک عرض می‌نماید.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا