۹دی نماد بصیرت و ولایتمداری ملت ایران/مکتب شهید سلیمانی در دنیا بی نظیر است

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام علی درویشی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت ۹دی اظهار داشت: حماسه ۹ دی و مکتب شهید سلیمانی مشخص کرد که اقتدار بهترین راه ایستادگی در برابر دشمن است و ملتی که منفعل عمل کند محکوم به شکست است.

وی افزود: برخی از غرب زده ها در داخل کشور به دشمن اعتماد می کنند اما دشمن می داند ملت ایران قدرتمند و مقتدرانه در مسیر حرکت می کند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن تصریح کرد: وضع تحریم های ظالمانه بر علیه ما با شکست مواجه شده و امروز دشمن اقدام به توطئه های کورکورانه و وقیحانه مانند ترور فرماندهان ارشد همچون سردار دل ها می کند.

حجت الاسلام درویشی عنوان کرد: بصیرت یعنی شناخت و دشمن شناسی که نباید اسیر فتنه ها شد زیرا در این مسیر برخی ها در فضای مجازی دم از بی بصیرتی می زنند و از راه انقلاب و ولایت منحرف شدند.

وی بیان کرد: رسالت نسل جوان امروز سنگین می باشد چرا که دشمن در پی کمرنگ کردن اعتقادات جوانان است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با بیان اینکه دشمن اصل اقتدار نظام  جمهوری اسلامی را هدف قرار داده است گفت: دشمن با فتنه انگیزی و دوگانگی با عناوین مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام هستند که مسئولان ما بایستی با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری اسیر فتنه نشوند.

درویشی با اشاره به اینکه امروز جنگ دشمنان با ابزارهای متفاوت سخت تر از دفاع مقدس شده است افزود: در جنگ تن به تن دشمن ادوات جنگی آنها مشخص است ولی در جنگ نرم خسارت های بیشتری وارد می شود به طوری که تحریم های ضد ایرانی از سوی دشمنان نظام بخشی از جنگ امروز دشمن است.

وی گفت: نباید از موضع ضعف با دشمن حرف زد و اگر ایران دارای توان موشکی نبود، کشوهای زیادی جنگ را در نظر داشتند اما قدرت نظامی و اقتدار ایران امروز زبانزد است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان با اشاره به اینکه انسان انقلابی باید دارای بصیرت باشد تصریح کرد: هر جا مورد آماج حمله دشمن قرار گرفتیم، نیازمند تقویت هستیم اما اقداماتی مانند دستگیری عبدالمالک ریگی، ساقط کردن پهباد آمریکایی، دستگیری زم و شناسایی و دستگیری جاسوسان توطئه یوز ایرانی نشان از اقتدار نیروهای مسلح و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا