۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

سرهنگ عبدالوحید ملک آرا در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به فرا رسیدن حماسه ۹ دی اظهار داشت: تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی نقش بسته است و ۹ دی ۸۸ را می توان یکی از پررنگ ترین این نقاط در تشخیص حق از باطل دانست.

وی حماسه ۹ دی را نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی دانست و افزود: ۹ دی، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی، مردم سالاری دینی و جلوه شور آفرین و پرافتخار بصیرت و ولایتمداری و نماد یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب اسلامی است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: حماسه ماندگار یوم الله نهم دی یکی از بی نظیرترین حرکت های خودجوش مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت و صیانت از نظام مقدس اسلامی بود که برگ زرین دیگری از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی را در صحیفه افتخارات تاریخ مبارزات مردم فهیم و زمان شناس ایران اسلامی رقم زد.

ملک آرا بیان کرد: امروز دشمن به دنبال تخریب و تحریف است و تلاش می کند تا با تحریم به نتیجه برسد و امروز همه وظیفه داریم و آگاه باشیم که راه نجات این است که پشت سر رهبری حرکت کنیم تا بتوانیم کشور را از مشکلات و فتنه ها عبور دهیم و در خط امام(ره)، رهبری و انقلاب حرکت کنیم.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا