توزیع بسته‌های معیشتی بین مددجویان لرستانی/طرح «نذر خون» در سالروز شهادت سردار سلیمانی اجرا می شود

جاسم محمدی فارسانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به اینکه همزمان با سالروز شهادت سردار سلیمانی بسته های معیشتی در بین مددجویان کمیته امداد استان توزیع می شود اظهار داشت: روز شنبه در سالروز شهادت سردار سلیمانی با هماهنگی و همکاری سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بسته های معیشتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع می شود.

وی افزود:علاوه بر این، برنامه نذرخون به همین مناسبت اجرا می شود که پرسنل کمیته امداد و برخی از مددجویان اقدام به اهدای خون می کنند.

مدیرکل کمیته امداد لرستان عنوان کرد: در آخرین کمک مومنانه ای که به مناسبت شب یلدا برگزار شد چهار هزار و ۶۰۰ بسته مواد غذایی، ۳۳۰ عدد پوشاک و البسه، ۹۰ قلم لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در بین مددجویان توزیع شد.

وی بیان کرد: برای اشتغال مددجویان کمیته امداد از محل های تبصره ۱۶، اشتغال روستایی و عشایری، هم افزایی با بانک های مهر و کارآفرینی، منابع امداد و کاریابی ها استفاده می شود.

محمدی فارسانی تصریح کرد:: در بنگاه های کاریابی، در صورتی که مددجویان تحت پوشش به کارگیری شوند تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به کارفرمایان همان واحدها پرداخت می شود.

وی خاطرنشان کرد: طی ۹ ماه گذشته ۹۴ میلیارد تومان برای سه هزار و ۳۰ شغل پرداخت شده  که مددجویان تحت پوشش جویای کار با استفاده از این تسهیلات مشغول به کار شده اند؛ کمیته امداد در تلاش است تا با استفاده از برنامه های مختلف و تسهیلات بتواند اشتغال جویندگان کار را فراهم کند و این افراد با تلاش و پشتکار توانمند شوند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا