سردار کشکولی گفت: شهید سلیمانی موازنه قدرت را به نفع جبهه مقاومت و به ضرر دشمن رقم زد و در این سالها با شجاعت تمام در میدان رزم حضور داشت.

سردار مرتضی کشکولی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: شهید سلیمانی یک ایرانی قهرمان بود که نجات بخش کشورهای همسایه و ایران شد و با مجاهدت و تلاش های بسیار فراوان داعش را از بین برد.

وی با اشاره به مردمی بودن حاج قاسم افزود: شهید سلیمانی با همه به یک نگاه برخورد می کرد به طوری که شیعه و سنی، عرب و افغانی برایش فرقی نمی کرد و تلاش داشت تا بتواند علاوه بر ایجاد امنیت، به داد مظلومان عالم برسد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: شهید سلیمانی قهرمان مقاومت بود و عشق به شهید سلیمانی، عشق به مقاومت است چرا که شهید سلیمانی برای جبهه مقاومت جانانه تلاش می کرد.

سردار کشکولی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به دنیا صادر شده است گفت: صدور انقلاب اسلامی ایران به خارج از مرزها نتیجه تلاش سردار سلیمانی بود که با اقدامات انجام شده، انقلاب را به دنیا معرفی کرد و امروز کشورهای زیادی با ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان، از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته اند.

وی بیان کرد: شهید سلیمانی در ایجاد و راه اندازی حشد الشعبی عراق، حزب الله، حماس و انصارالله تلاش های فراوانی کرد و اینگونه شد که جبهه مقاومت روز به روز قدرتمندتر در برابر دشمن ایستاده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: حاج قاسم موازنه قدرت را به نفع مقاومت و به ضرر دشمن رقم زد؛ شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس در جبهه ها حضور پررنگی داشت و در این سالها نیز لحظه ای دست از تلاش برنداشت.

وی عنوان کرد: شهید سلیمانی یک انسان کاملی بود که زهد، عرفان، ادب، عبادت، متنانت فراوانی داشت و با شجاعت تمام در میدان رزم حضور داشت.

انتهای پیام/