مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در لرستان برگزار می شود

سیاوش سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: مسابقات دو صحرانوردی در رده های پایه نوجوانان و جوانان نهم و شانزدهم بهمن ماه در خرم آباد برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه استان لرستان در دو صحرانوردی دارای سابقه درخشانی است و در این رشته قهرمانان زیادی دارد، فدراسیون با این تصمیم مبنی بر برگزاری این دوره از مسابقات در لرستان موافقت کرد.

رئیس هیات دوو میدانی لرستان تصریح کرد: در سال گذشته نیز لرستان میزبان مسابقات دو و میدانی بود و امسال این مسابقات یادواره ۶۳۰۰ شهید بوده که بهمن ماه برگزار خواهد شد.

سپهوند با اشاره به این که حدود ۲۰۰ ورزشکار در این مسابقات حضور دارند گفت: در هر رده ۱۰۰ نفر حضور دارند که در هر رده نوجوانان و جوانان برای دختران و پسران برگزار می شود.

وی بیان کرد: این مسابقات برای نوجوانان پسر شش و جوانان هشت کیلومتر، همچنین برای نوجوانان دختر چهار و جوانان شش کیلومتر در نظر گرفته شده است.

رئیس هیات دوو میدانی لرستان با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی عنوان کرد: ورزشکارانی که قرار است در این مسابقات شرکت کنند قبل از ورود به استان غربالگری و بعد از ورود به استان هم تست و هم غربالگری انجام می شود؛ این مسابقات یک روزه بوده که در بهمن ماه برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا