۱۵۰۰ بسته معیشتی در سالروز شهادت سردار سلیمانی در لرستان توزیع می شود

مریم سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: همزمان با سالروز شهادت سردار سلیمانی برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده که یکی از برنامه ها برگزاری رزمایش کمک مومنانه در استان است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا برای کمک به خانواده های آسیب دیده از کرونا بسته های معیشتی تهیه و توزیع شده که به مناسبت سالروز شهید سلیمانی نیز این برنامه با مشارکت خیرین و بسیجیان برگزار می شود.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: در این رزمایش حدود هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و در بین خانواده های نیازمند شناسایی شده توزیع می شود.

سپهوند عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۱۷ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده و این برنامه تا پایان کرونا برای کمک به نیازمندان ادامه دارد.

وی با اشاره به اهدای جهیزیه به نیازمندان گفت: یکی از برنامه بسیج جامعه زنان تهیه جهیزیه و اهدا به نوعروسان نیازمند است که امسال حدود ۵۰۰ جهیزیه اهدا شده است.

وی با اشاره به برنامه های سالروز شهادت سردار سلیمانی گفت: برنامه های بصیرتی، نشست های بصیرت افزایی با موضوعات استکبار ستیزی، ایجاد روحیه حماسی، امیدآفرینی در جامعه، خدمت رسانی به محرومین و بحث های روز برگزار می شوند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا