سرهنگ بازگیر با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت یکمین سالگرد شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی با رفتار و عمل خود، اسلام ناب محمدی(ص) را به بسیاری از جوانان کشورهای اروپایی و غربی که فریب‌خورده جبهه داعش و اسلام آمریکایی بودند شناساند.

سرهنگ ماشااله بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در دهه بصیرت فرصت بیان حماسه‌های عاشورایی ملت ایران و چگونگی پشت سر گذاشتن حوادثی عظیم توسط مردمی بصیر و ولایت مدار، برای نسل امروز فراهم است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت یکمین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در مرکز استان و روز دوازدهم دی‌ماه افزود: شهید سلیمانی تربیت‌شده مکتب امام (ره) و انقلاب اسلامی بودند که با شجاعت و قدرت و در اوج ولایتمداری در میدان‌های مختلف داخلی و خارجی کشور، درراه خدا و برای خدا حضور مؤثر داشتند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به حاضر شدن سردار هنگام بروز سیل در بین مردم خوزستان عنوان کرد: تشییع میلیونی شهید نشان از مردمی بودن سردار داشت؛ شهیدی که هرلحظه برای شهادت و جان دادن درراه حق آماده بود.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی، در جبهه‌ها و کشورهای مختلف منطقه پاسدارِ ارزش‌های الهی، اسلامی در تمام ابعاد نظامی، دفاعی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی و…بود.

بازگیر با اشاره به اقدامات حاج قاسم در نشر و اشاعه فرهنگ و تفکر بسیج در منطقه تصریح کرد: شهید سلیمانی با رفتار و عمل شجاعانه و مخلصانه، اسلام ناب محمدی(ص) را به بسیاری از جوانان کشورهای اروپایی و غربی که فریب‌خورده جبهه داعش و اسلام آمریکایی بودند، شناساند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد شهید سلیمانی را مالک اشتر زمان دانست و بیان کرد: سردار بارها در همایش‌های مختلف فرماندهان، به اهمیت بالای جایگاه ولایت‌فقیه اشاره داشته و موفقیت در ارائه و اجرای هرگونه راهبرد و تاکتیک در عرصه‌های مختلف را مرهون هدایت‌ها و فرامین امام خامنه‌ای می‌دانستند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم آبروی محله ویژه شهیدان در محلات مختلف خرم‌آباد گفت: راه‌اندازی پویش‌های نذر خون و سپاس پرستار، نگارش انشا با موضوع حاج قاسم ویژه دانش آموزان، مسابقه وصیت‌نامه سردار دل‌ها، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری نشست‌های بصیرتی و نمایشگاه عکس مجازی و حقیقی، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و توزیع بسته‌های کمک مؤمنانه بین آسیب دیدگان از کرونا، ازجمله برنامه‌های اجرایی در دهه بصیرت به شمار می‌رود.

انتهای پیام/