دشمن‌شناسی و اخلاص شاخصه بارز «شهید سلیمانی» است

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی درویشی عصر امروز در مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» که در شهرستات الشتر برگزار شد اظهار داشت: فقدان عالم ربانی آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت عرض می‌کنم، این مجاهد خستگی‌ناپذیر زحمات ارزنده‌ای داشته‌اند و باید سال‌ها بگذرد که خدمات ایشان در عرصه علم، فقه و اسلام‌شناسی بر همگان آشکار شود.

وی با اشاره به تبیین شخصیت شهید سلیمانی از دو بُعد داخلی و خارجی افزود: اخلاص، اعتقادات و بالأخص خستگی‌ناپذیری در برابر دشمن از ویژگی‌های شخصیتی شهید سلیمانی بود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به خباثت‌های آمریکا که از قبل و تاکنون ادامه داشته است، عنوان کرد: بایستی دو اصل دشمن‌شناسی و مقابله با دشمن را همانند سردار سلیمانی بدانیم و در این راه بصیرت زیادی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: ما دو نوع نبرد مقابل دشمن‌داریم، نوع اول دشمن آشکار و امکانات آن را می‌توانیم ببینیم که این کم‌هزینه‌ترین جنگ است، اما نوع دوم دشمن در آن عیان نیست و در قالب معاهدات مانند برجام، سند ۲۰۳۰، FATF و تفکرات غربگرایانه وارد کشور می‌شود که نوع خطرناک‌ترین جنگ است و مانع از پیشرفت کشور می‌شود.

درویشی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌های شهید سلیمانی دشمن‌شناسی بود و باید این نوع دیدگاه در تمامی رده‌های مسئولین بالای کشور پیاده شود، بیان کرد: برجام سلاحی بود که دشمن نامرئی برای حذف اقتدار ما برنامه‌ریزی کرده بود و به پشتوانه آن قرار بود برجام های ۲ و ۳ را نیز اجرا کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با انتقاد نسبت به بعضی از مسئولین کشور که در زمین دشمن بازی می‌کنند، گفت: اگر ما در مقابل دشمن کوتاه بیاییم و به آن‌ها بخندیم دشمن بیشتر ضربه خواهد زد که مثال بارز آن شهادت سردار عزیزمان سلیمانی و دکتر فخری‌زاده است.

وی بیان کرد: امروز انقلابی ماندن به‌مراتب سخت‌تر از انقلاب کردن در اوایل است، ما باید در همه حال، بر محور ولایت‌فقیه قرار داشته باشیم و همان‌طور که شهید همت فرمودند: هر جا دیدید آتش توپخانه دشمن جایی را میزند بدانید آنجا جبهه حق می‌باشد و نمونه بارز آن در حال حاضر قوه قضائیه و مجلس انقلابی می‌باشد که موردتهاجم دشمن قرارگرفته است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا