مسعودی زاده گفت: 56 تبلت و گوشی با کمک خیرین به دانش آموزان نیازمند استان لرستان اهدا شد.

مسعود مسعودی زاده در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: با شیوع کرونا و ادامه ارائه دروس از طریق فضای مجازی، برخی از دانش آموزان نیازمند از داشتن تبلت و یا گوشی هوشمند محروم بودند.

وی افزود: در همین راستا برنامه ریزی لازم صورت گرفت تا با کمک خیرین بتوان تعدادی تبلت و گوشی برای دانش آموزان نیازمند استان تهیه کرد و در اختیار آنها قرار گیرد تا بتوانند درسها را از طریق فضای مجازی دریافت کنند.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان تصریح کرد: تاکنون ۵۰ عدد تبلت و شش گوشی هوشمند تهیه و به دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم اهدا شده و تلاش می شود تا با رایزینی و پیگیری ها بتوانیم برای تعدادی دیگر از دانش آموزان نیازمند این ابزار آموزشی را تهیه کنیم؛ برای این تعداد گوشی و تبلت تهیه شده بیش از ۱۹۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید تاکنون ۴۵۰ میلیون به دانش آموزان محروم استان کمک شده است، گفت: این میزان کمک به صورت نقدی و غیر نقدی بوده که شامل ۵۶ تبلت و گوشی، ۶۴۸ کارت هدیه به ارزش هر کدام ۲۰۰ هزار تومان، پنج هزار و ۲۰۴ بسته معیشتی، پنج هزار و ۱۹۳ بسته لوازم التحریر، ۵۷۰ البسه و پوشاک، ۷۶۴ جفت کفش، ۶۱۹۰ بسته بهداشتی، اهدای ۷۴ میلیون تومان به ۳۵۳ نفر و توزیع غذای گرم بوده است.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان گفت: کمک به دانش آموزان نیازمند در همه شرایط مد نظر قرار دارد خصوصا در مناسبت ها میزان کمک های خیرین بیشتر می شود.

انتهای پیام/