رضایی گفت: 23 میلیارد تومان سهمیه قیر به استان لرستان اختصاص یافت که برای بهسازی روستاها استفاده می شود.

مسعود رضایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته ۲۳ میلیارد تومان سهمیه قیر برای بهسازی روستاها ابلاغ شده که با هماهنگی های صورت گرفته با دهیاری ها و دستگاه ها این سهم قیر جذب و مورد استفاده قرار می گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه این میزان قیر باید مصرف مستقیم باشد برهمین اساس در برخی از شهرستانها که شرایط آب و هوایی مناسب باشد، روند بهسازی راه های روستایی اجرا می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان تصریح کرد: در شهرستان هایی که شرایط آب و هوایی به لحاظ سرما اجازه فعالیت نمی دهد، این قیر ذخیره و با گرم شدن هوا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

رضایی عنوان کرد: این هزینه شامل چهار هزار تن قیر می شود که پیگیری های لازم در حال انجام است تا سهمیه قیر مورد استفاده بهسازی روستاها قرار گیرد.

وی با بیان این که بیش از ۱۰۰ روستای استان لرستان برای بهسازی در نظر گرفته شده است گفت: با این میزان قیر پیش بینی می شود بهسازی در بیش از ۱۰۰ روستا انجام شود.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان خاطرنشان کرد: بهسازی راه های روستایی و دیگر اقدامات کارهای عمرانی نقش مهمی در توسعه و آبادانی روستاها دارند و سبب ارتقای کیفیت زندگی می شود.

انتهای پیام/