اجرای ۱۸۰۰ پروژه در لرستان/هزار منزل مسکونی برای محرومان احداث می شود

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ احسان جهانبخش ظهر امروز در دیدار با مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان لرستان اظهار داشت: ماموریت بسیج سازندگی رفع محرومیت در شهر و روستاها بوده که تاکنون اقدامات موثری توسط این سازمان در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: ۵۷۵ صندوق در استان فعال است که ۲۷ هزار نفر عضو این صندوق ها بوده و تاکنون چندین هزار شغل در استان ایجاد شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان با اشاره به فعالیت دو هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان عنوان کرد: باید روحیه جهادی را در جامعه ترویج و تقویت کنیم که در این زمینه صدا وسیما، مطبوعات و فضای مجازی می توانند با انعکاس خدمات گروه های جهادی، عملکرد این سازمان را اشاعه دهند.

وی بیان کرد: اجرای هزار و ۴۳۶ پروژه سهم استان لرستان بوده که توانستیم هزار و ۸۰۰ پروژه را انجام و این اقدامات را تبدیل به کتابچه کنیم.

جهانبخش تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۶۵ هزار بسته معیشتی بین افراد متضرر از کرونا توزیع شده است، همچنین ۵۰۰ سری جهیزیه تهیه و به زوج های نیازمند اهدا شده است.

وی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی همچنین در عرصه های پزشکی، فرهنگی، اقتصادی و .. گروه های جهادی تشکیل داده و تاکنون اقدامات چشمگیری انجام شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان گفت: طی دو سال اخیر ۵۰۰ منزل برای نیازمندان احداث شده است، برای سال آینده نیز ساخت هزار منزل مسکونی در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا