۴ میلیارد تومان اعتبار برای احداث ساختمان هلال احمر الیگودرز اختصاص یافت

صارم رضایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهارداشت: برخی از ساختمان های جمعیت هلال احمر در استان و شهرستان ها نیاز به نوسازی دارند که در این راستا پیگیری های لازم برای تخصیص اعتبارات در حال انجام است.

وی افزود: چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای احداث ساختمان جدید هلال احمر الیگودرز تخصیص یافت که کار ساخت ساختمان آغاز شده و با این میزان اعتبار تکمیل می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: ساختمان هلال احمر الشتر که نیاز به بازسازی داشت در دستور کار قرار گرفت و ساخته شد که چندی پیش این ساختمان افتتاح گردید و هم اکنون کار احداث ساختمان هلال احمر الیگودرز در دستور کار قرار دارد.

رضایی با اشاره به ضرورت به روز بودن تجهیزات و امکانات تصریح کرد: جمعیت هلال احمر در همه بحران ها پاسخگو بوده که نیاز است برای تسریع در روند کار و ارائه خدمات بیشتر تجهیزات و امکانات به روزی در اختیار داشته باشد.

وی بیان کرد: درخواست هایی مبنی بر تجهیزات و امکانات خودرویی به روز برای جمعیت هلال احمر داده شده که در صورت موافقت این امکانات در اختیار استان قرار می گیرد و در بحران ها و حوادث می توان از آنها استفاده کرد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا