حجت الاسلام مبلغی با اشاره به تشکیل کمیته‌ای برای رفع اختلافات ملکی درب گنبد گفت: ۶۲۵ علمک گاز در ۱۳ روستای این بخش تا پایان سال جاری نصب می شود.

حجت الاسلام محمدرضا مبلغی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: باب وکالت را در فقه شریف داریم، شخص وکیل بایستی عالم، متعهد، دارای قدرت نفوذ کلام و آگاه به امور بوده و بتواند از حق به درستی دفاع کند در غیر این صورت به درد وکالت نمی خورد.

وی با اشاره به اینکه مردم ولی نعمتان جامعه هستند، افزود: وکیل علاوه بر دلسوزی، بایستی دارای قدرت و توان کار باشد، نمایندگان مجلس به مثابه وکیل و زبان گویای مردم برای دفاع از حقوقشان هستند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با اشاره به اینکه، مجدانه پیگیر رفع محرومیت ها در دورترین نقاط  شهرستانهای کوهدشت و رومشکان هستیم، عنوان کرد: این منطقه دارای وسعت جغرافیایی و محرومیتی عظیم در برخی حوزه ها است که بایستی به هر طریقی مسئولین را پای کار آورد که منجر به رفع مشکلات و محرومیت ها شود.

وی بااشاره به اینکه مسئولان بایستی خدمت خالصانه و جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: امیدوارم در این دوره، خدمت گذار صادقی باشم، تاجایی که وقت باشد از هیچ کاری برای مردم فهیم، بزرگ و دلسوز کوتاهی نخواهیم کرد.

مبلغی با اشاره به اینکه ۱۸ کیلومتر از مسیر درب گنبد به کشماهور تسطیح و زیرسازی می شود، گفت: باپیگیری های صورت گرفته مصوب شد که ۶۲۵ علمک گاز تا پایان سال برای منازل ۱۳ روستای درب گنبد نصب می شود.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمینه آب، مجوز استفاده از موتور تلمبه برای مردم صادر شد و همچنین برای حفر چاه تا فاصله ۵۰۰ متر از رودخانه سیمره مجوز در وقت مشخص صادر شده است و سه دستگاه پمپاژ، در درب گنبد وجود دارد که تا ۲۲ بهمن امسال افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

وی تصریح کرد: در معابری از درب گنبد که فاقد روشنایی هستیم، اداره برق شهرستان موظف به تامین تمام روشنایی و نصب تیرهای برق شده و در زمینه ورزش احداث یک زمین چمن فوتبال نیز در این منطقه مصوب شده است، همچنین عملیات احداث دو خانه ورزشی و تجهیز سالن ورزشی نیز انجام و برای ۱۵ هیئت ورزشی اعتباری نیز تخصیص داده می شود.

مبلغی با اشاره به ضرورت همکاری مردم برای رفع اختلاف با اوقاف خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده مردم نهایت تلاش خود را برای رفع این مشکل خواهم کرد و یکی از پیشنهادات اولیه تشکیل کمیته ای متشکل از تعدادی از اهالی درب گنبد و مسئولین اوقاف است که امیداوریم این مشکل رفع شود و در صورت زمان‌بر بودن این پرسه، در این فاصله مردم متضرر نباشند.

انتهای پیام/