ترویج «فرهنگ ایثار و شهادت» هدف اصلی برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان است

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی امشب در جلسه ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان اظهار داشت: این کنگره با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود و بعد از برگزاری کنگره، استانی خواهیم داشت که ارزش های فرهنگ ایثار و شهادت در آن نهادینه تر و ارتقا یافته تر شده است.

وی افزود: برای برگزاری این کنگره از همه امکانات و توانمندی های دولتی و ملی استفاده می شود، هزینه کردن برای برگزاری اینگونه برنامه ها، هزینه پایدار است و نوعی سرمایه گذاری برای تولید و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت است.

استاندار لرستان عنوان کرد: تاکید داریم که اقشار جوان در این کنگره بیشتر مورد توجه قرار گیرند و آثار فاخر در استان تولید شود.

وی تصریح کرد: تمام امکانات دستگاه های دولتی برای این کنگره به کار گرفته می شود اما سیاست اصلی این است که به دنبال حضور مردم در این کنگره هستیم.

خادمی بیان کرد: تلاش می شود تا فضا را به دوران دفاع مقدس برگردانیم و ارزشها پررنگ تر شوند و باید از همه ظرفیت ها استفاده شود.

رئیس ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان با اشاره به اعتبار مورد نیاز این کنگره خاطر نشان کرد: از منابع استانی و ملی برای برگزاری این کنگره استفاده می شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا