مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز:
دهه فجر نماد بصیرت ملی و مسئولیت‌پذیری در دفاع از انقلاب است

حجت‌الاسلام علی لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ایام پیروزی انقلاب اسلامی از ایام‌الله است، باید این روزها را که دست امداد الهی به‌وضوح در آن دیده شد با برنامه‌های مختلف گرامی داشت و به نسل‌های جدید اهمیت این پیروزی را متذکر شویم.

وی افزود: باید فلسفه وجودی انقلاب اسلامی و دستاوردهای چهل‌ساله آن در برنامه‌های مختلف تبیین و تشریح شود که دشمن‌شناسی و تبیین اصل ولایت‌فقیه در جامعه یکی از این موارد مهم است.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: نشان دادن ماهيت و اهداف راهبردی انقلاب اسلامی و تبيين و تقويت اميد نسبت به آينده انقلاب اسلامی از مهم‌ترين اصول و مبانی است كه باید در برنامه‌های دهه فجر سال جاری لحاظ شود.

وی تصریح کرد: يكی از مهم‌ترين نكاتی كه در برگزاری برنامه‌های دهه فجر مدنظر است، افزايش آگاهی عمومی به‌ويژه نسل جوان نسبت به كارآمدی نظام اسلامی بر اساس ارزش‌های معنوی و احكام الهی است.

لرستانی گفت: دهه فجر نمایانگر تأکید بر اصول و آرمان‌های انقلاب و نماد فهم، بصیرت ملی و نماد صلابت و اقتدار ملی و آمادگی در مسئولیت‌پذیری در دفاع از انقلاب است و پاسخ دادن به خصومت ورزی‌های بی‌پرده آمریکا و خنثی کردن نقشه‌های شوم پنتاگون، سیا، وزارت خزانه‌داری و خارجه آمریکا و همچنین پاسخ به یاوه‌گویی‌های مقامات اروپایی در خصوص توقف فعالیت‌های موشکی ایران می‌باشد.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز با اشاره به اهميت دهه فجر افزود: دهه فجر فرصتی است تا همه ما بتوانيم بار ديگر با آرمان‌های امام و رهبری تجديد پيمان كنيم و برگزاری مراسمات مختلف باکیفیت مناسب می‌تواند در تبيين اهداف انقلاب اسلامی مؤثر باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا