مسئول بسیج سازندگی لرستان:
۴۰صندوق قرض الحسنه اشتغال زا در لرستان افتتاح می‌شود

سرهنگ احسان جهانبخش در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: محرومیت زدایی و اجرای پروژه های سازندگی یکی از ماموریت های سپاه و بسیج است که در این راستا اقداماتی از قبیل ساخت منزل محرومان، ساخت مسجد، پایگاه مقاومت و کارگاه تولیدی انجام می شود.

وی با اشاره به افتتاح 100 منزل محرومان در استان افزود: در سپید دشت شش منزل، پلدختر 11، کوهدشت سه، عشایری هفت، ازنا 10، الیگودرز 11، بروجرد هشت، خرم آباد 12، دورود 12، چگنی 12 و دلفان شش واحد منزل محرومان با همکاری کمیته امداد افتتاح شده است.

مسئول بسیج سازندگی لرستان تصریح کرد: همچنین دو واحد منزل محرومین که در سیل سال قبل خسارت دیدند، ساخته و واگذار شده و یک مسجد در شهرستان کوهدشت نیز ساخته شده است.

جهانبخش عنوان کرد: افتتاح 10 منزل مددجویان بهزیستی توسط ناحیه پلدختر و  یک منزل توسط ناحیه عشایری از دیگر اقدامات این بخش بوده است.

وی از افتتاح کانال های آب بر خبر داد و گفت: کلنگ زنی ۹رشته کانال آب بر به طول ۹کیلومتر و افتتاح یک کانال آب بر توسط بسیج سازندگی ناحیه دلفان نیز انجام شده است.

مسئول بسیج سازندگی لرستان با اشاره به برنامه های دهه فجر گفت: راه اندازی یک کارگاه تولید لباس بیمارستانی در دورود، افتتاح و راه اندازی سه کارگاه خیاطی در نورآباد، الیگودرز  و خرم آباد با تجهیزات کامل از پروژه های هستند که در دهه فجر به بهره برداری رسیده اند.

جهانبخش با بیان اینکه 14 پایگاه مقاومت افتتاح شده است، خاطرنشان کرد: این پایگاه ها در شهرستان های بروجرد، خرم آباد، رومشکان، کوهدشت، عشایری، چگنی افتتاح شد.

وی بیان کرد: افتتاح ۴۰ صندوق قرض الحسنه مردم یار و اشتغال زا در سراسر استان و همچنین برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در هشت شهرستان استان از دیگر برنامه های دهه فجر در استان بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا