نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی:
دولت برای جبران خسارت سیل به اراضی کشاورزی و خودروها اقدام کند

به گزارش سفیرافلاک، سید حمیدرضا کاظمی عصر امروز در سفر نوبخت به لرستان و بازدید از پروژه های سیل زده اظهار داشت: در سیل سال گذشته 200 هکتار زمین کشاورزی و 950 دستگاه خودرو دچار خسارت شد که نیاز است دولت برای جبران خسارت در این بخش اقدام نماید.

وی با بیان اینکه احداث سد در شهرستان ضروری است، افزود: یک چهارم سیلاب از رودخانه های چولهول ومادیان رود بوده که نیازمند ساخت دو سد در پلدختر هستیم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هشت پروژه آبرسانی وجود دارد که برخی از پروژه ها 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل سه پروژه آبرسانی 100میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

کاظمی عنوان کرد: بسیج وسپاه در کنار دولت در زمان سیلاب تلاش های زیادی برای مرتفع شدن مشکلات انجام دادند و نهادهایی مانند کمیته امداد، بهزیستی و جمعیت هلال احمر به کمک نیازمندان شتافتند.

وی با اشاره به رشادت های مردم پلدختر در دفاع از کیان انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهرستان پلدختر از نقاط محروم لرستان است که نیازمند توجه دولت بوده  و سیل سال گذشته خسارت های فراوانی در این منطقه ایجاد کرد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جاده قدیم پلدختر خرم آباد بر اثر سیلاب از بین رفت و یک و سال نیم از تخریب این محور می گذرد که نیازمند توجه و تسریع در ساخت است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا