قهرمان کشتی امیدهای جهان؛
برگزاری انتخابی به ماانگیزه می‌دهد/فقط به حضور درالمپیک می‌اندیشم

به گزارش سفیرافلاک، کامران قاسم پور با بیان اینکه خوشبختانه با دریافت مجوز توسط فدراسیون کشتی توانستیم تمرینات خود را آغاز کنیم گفت: در رقابت‌های لیگ نیز حضور داشته باشیم و در این چهار مرحله از اردو به آمادگی نسبی دست یابیم.

وی در مورد شرایط اردویی گفت: اردوها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در شرایط قرنطینه برگزار می‌شود، تحمل شرایط قرنطینه برای کشتی گیران سخت است اما چاره‌ای نداریم و باید روی هدفمان متمرکز باشیم.

قاسم پور افزود: البته از لحاظ امکانات اردویی همه چیز در دسترس است و چه به لحاظ اسکان و چه به لحاظ تغذیه شرایط خوبی را داریم.

دارنده ۲ مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان گفت: البته کادر فنی هم زحمات بسیار زیادی برای ما می‌کشد و تمرینات به صورت منظم و به خوبی در حال انجام است.

وی در مورد برگزاری رقابت انتخابی در وزن ۸۶ کیلوگرم گفت: از اینکه کادر فنی و فدراسیون کشتی بر روی برگزاری رقابت‌های انتخابی تأکید دارند بسیار خوشحالم چراکه این کار انگیزه‌ها را در کشتی گیران بالا می‌برد.

قاسم پور تصریح کرد: من هم تمام انگیزه ام حضور در المپیک است و برای رسیدن به آن سال‌های زیادی را تمرین و تلاش کرده و امیدوارم به این هدف برسم.

وی در پایان در مورد شرایط کشتی در سال المپیک تصریح کرد: فدراسیون تمام تلاش خود را برای اینکه ما بتوانیم تمرینات خود را در بهترین شکل ممکن انجام دهیم می‌کند و فقط از مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک می‌خواهم پشتیبان فدراسیون کشتی باشند، ضمن اینکه اگر جوایز قهرمانان را نیز پرداخت کنند، انگیزه مضاعفی برای آنها خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا