مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:
23 طرح تعاونی با اشتغالزایی 181 نفر در لرستان افتتاح می شود

علی آشتاب در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: روز سه شنبه همزمان با سراسر کشور 286 طرح تعاونی افتتاح می شود که از این تعداد 23 طرح تعاونی با اشتغالزایی 181 نفر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور افتتاح خواهد شد.

وی افزود: تعداد عضویت در این تعاونی ها 843 نفر می باشد که در بخش های صنعت، خدمات، کشاورزی و مسکن به بهره برداری می رسند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تصریح کرد: این طرح ها با سرمایه گذاری 25 میلیارد و 840 میلیون تومان افتتاح می شود.

آشتاب با اشاره به تعداد تعاونی های استان گفت: در استان دو هزار و 854 تعاونی با اشتغال 28 هزار نفر وجود دارد که از این تعداد 476 تعاونی مربوط به بانوان بوده که میزان اشتغالزایی آنها چهار هزار و 431 نفر می باشد.

وی با بیان اینکه امسال پنج میلیارد تومان تسهیلات در بخش مشاغل خانگی پرداخت شده است، عنوان کرد: از ابتدای سال جای تاکنون 278 طرح به صورت مستقل و 80 طرح به صورت پشتیبان به بانک های عامل معرفی شده که جمع تسهیلات این طرح ها شش میلیارد و 600 میلیون تومان بوده و تاکنون بالغ بر پنج میلیارد تومان تسهیلات در این بخش پرداخت شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا