میراسماعیلی: شرایط سیاسی سختی برای «جودوی» ایران ایجاد کرده‌اند/ منتظر رأی دادگاه سوئیس هستیم

به گزارش سفیرافلاک، آرش میراسماعیلی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به سابقه مهم همدان در عرصه ورزش اظهار داشت: استان همدان برای بنده یادآور اولین مدال کشوری است که در سال 71 در مسابقات کسب کردم و لذا حضور در این استان با خاطرات خوشی همراه است.

وی با اشاره به حضور خود در فدراسیون جودو مطرح کرد: متأسفانه در یک سال گذشته به‌دلیل برخی از مسائلی که برای این رشته ورزشی به وجود آمده است، در تعلیق هستیم و به‌جهت ماندن پای آرمان‌‌ها، جامعه جودو با مشکلات بسیاری روبه‌رو بوده است.

میراسماعیلی افزود: البته در دادگاه سوئیس پرونده‌ای برای این موضوع تشکیل داده‌ایم و در تاریخ 26 شهریور نیز در جلسه دادگاه که در حدود 9 ساعت به‌طول انجامید از حق خود در عرصه بین‌المللی دفاع کردیم و این روزها منتظر رأی دادگاه هستیم.

وی با بیان اینکه طرف مقابل، شرایط سیاسی سختی برای کشور ایجاد کرده است، گفت: ورزشکاران نامی ما در طول این سال‌ها همیشه در عرصه دفاع از آرمان‌ها و انقلاب اسلامی پای کار بوده و هستند.

رئیس فدراسیون جودو با اشاره به رشد 30 هزار نفری جمعیت جودوی کشور در دو سال گذشته، اظهار داشت: جامعه 90هزار نفری جودو کشور در یک سال گذشته شرایط سختی را تحمل کردند اما با قدرت و توان این تهدید را به یک فرصت برای موفقیت‌های بیشتر در آینده تبدیل کردند.

وی تصریح کرد: با الگوبرداری از انقلاب اسلامی و اینکه در طول 42 سال گذشته با وجود تمام تحریم‌ها و سختی‌ها باز هم هر روز شاهد پیشرفت کشور هستیم، در فدراسیون جودو نیز با توجه ویژه به سنین پایه به‌دنبال حمایت از استعدادهای موجود در سراسر کشور هستیم.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا