بخشدار مرکزی کوهدشت در گفتگو با سفیرافلاک:
طوفانی با سرعت 80 کیلومتر در ساعت کوهدشت را درنوردید/قطع برق، تخریب انباری‌ها و شکسته شدن درختان

ایوب کوشکی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ورود سامانه بارشی جدید با وزش باد شدید، طوفان و رعدوبرق همراه بود که این امر، موجب خساراتی در کوهدشت و روستاهای اطراف بخش مرکزی این شهرستان شد.

وی افزود: شکستگی درختان، تخریب برخی مرغداری‌ها، کنده شدن سقف برخی از منازل و انباری‌هایی که از جنس شیروانی بودند ازجمله خسارات ناشی از طوفان و تندباد امروز بود که سرعت وزش آن بیش از 80 کیلومتر در ساعت بوده است.

بخشدار مرکزی کوهدشت با اشاره به اینکه طوفان امروز خوشبختانه آسیب جدی و خسارت جانی در برنداشت، عنوان کرد: خساراتی که تابه‌حال در بخش مرکزی گزارش‌شده، مربوط به شهرک شهید رجایی، شهرک امام خمینی(ره) و روستاهای سعادت‌آباد ابوالوفا، باباقلی آزادبخت و گندابه شیراوند است.

وی با اشاره به ضرورت بیمه حوادث برای کاهش خسارات مالی، تصریح کرد: بایستی این فرهنگ را گسترش داد تا مردم منازل مسکونی خود را در برابر حوادث طبیعی بیمه کنند چراکه این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

کوشکی گفت: این طوفان موجب اختلال موقت به تاسیسات برق در بخش مرکزی و در برخی نقاط روستایی نیز موجب قطع کامل برق شد که هم اکنون نیز نیروهای شرکت برق کوهدشت در راستای رفع مشکل در تلاش هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا