فرمانده سپاه لرستان در گفتگو با سفیر افلاک:
خروجی حلقات صالحین تربیت جوان مؤمن انقلابی پای‌کار است/اشتیاق جوانان به یادگیری معارف تربیتی

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی در حاشیه بازدید از حلقات صالحین بسیج خرم‌آباد در حسینیه ثارالله در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در شجره طیبه صالحین یک سلسله‌مراتب معرفتی از استاد تا سرگروه وجود دارد که رئیس آن نماینده ولی‌فقیه در استان‌ها هستند.

وی افزود: معارف و ایدئولوژی انقلاب اسلامی که جوانان و نوجوانان اعم از خواهر و برادر باید بدانند با نظارت و فکر اساتید طراحی و سیاست‌گذاری می‌شود و به ترتیب به استادیار، سرمربی، مربی و سرگروه حلقه ۲۲ نفره منتقل می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با ارزیابی مثبت از بازدید نماینده ولی‌فقیه در لرستان از حلقات شجره طیبه صالحین، عنوان کرد: امروز ما حاصل طراحی فکر، ایده و معارف انقلاب اسلامی را در کف میدان و بین جوانان و نوجوانان، دانش‌آموز و دانشجویان شهری و روستایی مشاهده می‌کنیم.

وی تصریح کرد: خیل جوانان ما خود مشتاق هستند و خود را نیازمند معارف تربیتی و یادگیری می‌دانند، آموزش حلقه‌های تربیتی از رابطه بین فرزند با والدین و تکریم والدین شروع‌شده تا وارد مرحله تربیت جوان، انقلابی و جهادی شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: خروجی حلقات صالحین تربیت جوان مؤمن انقلابی پای‌کار است که هرلحظه آماده دفاع از دین و حقوق مردم است.

وی با اشاره به این‌که همه ما نیازمند مباحث تربیتی، آموزشی و معرفتی هستیم بیان کرد: از همه نوجوانان و جوانان درخواست داریم که خود را به چشمه معرفتی، تربیتی، فکری و فرهنگی شجره طیبه صالحین برسانند همه حضور یابند و استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا